X

trk_flagsМедичний центр «ВАСЕДА» прийняв участь в Форумі з медичного та оздоровчого туризму, що відбувся 8-12 серпня 2017 р. в Туреччині.
Організатори заходу – Міністерство економіки Турецької Республіки, Міністерство охорони здоров’я Туреччини, за підтримки Української Асоціації Медичного Туризму.
Група з 35 українських фахівців 5 днів подорожувала Туреччиною з метою ознайомлення з лікувальним та оздоровчим потенціалом країни, обміну досвідом з представниками іноземної системи охорони здоров’я, відвідання медичних центрів з передовими технологіями та сучасним обладнанням, отримання інформації про можливість якісного та ефективного медичного обслуговування поза межами України.

Серед українських учасників цього корисного та цікавого туру були лікарі, вчені, представники провідних українських медичних центрів, туристичних компаній, представники законодавчої гілки влади та регіональних органів управління, провайдери медичного туризму, страхових компаній, ЗМІ, Інтернет порталів.
Сучасні клініки Туреччини надають широкі можливості якісної діагностики, лікування та оздоровлення за багатьма напрямками медицини, а саме: хірургія, в тому числі роботизована; кардіохірургія; лікування онкологічних захворювань; офтальмологія; пластична хірургія; стоматологія; реабілітація та оздоровлення на термальних курортах.
Туреччина дійсно має потужний потенціал не тільки в туристичної галузі, а й медичний та оздоровчий, що в сукупності робить цю країну надзвичайно привабливою для іноземних пацієнтів. Також важливим є успішний досвід реорганізації системи охорони здоров’я Туреччини, особливо для України, яка наразі стоїть на порозі реформи медичної галузі.
trk_bordВ перший день заходу, 8 серпня, була офіційна частина – Форум із медичного та оздоровчого туризму Туреччина-Україна на тему «Сучасні тенденції та перспективи розвитку медичного та оздоровчого туризму та туристичної галузі між Україною та Туреччиною», на якому були виступи високоповажних спікерів з Туреччини – Президент Асоціації стратегії та соціальної політики в галузі охорони здоров’я – Prof Dr. Turan Buzgan; Президент Департаменту лікувально-оздоровчого туризму Генерального управління послуг галузі охорони здоров’я – Dr. Mehmet Ali Aydin; Голова Департаменту екологічної санітарії Управління охорони здоров’я населення Туреччини – Dr. Huseyin Ilter, радник міністра, засновник Асоціації стратегії та соціальної політики в галузі охорони здоров’я – Ali Güleç, а також представників делегації з України – Віолетти Янишевської – Президента Української Асоціації Медичного Туризму та Анни Романової – Народного депутата України, Голови Комітету з туризму при ВР України. Після Гала-вечері та офіційних презентацій всі українські учасники були нагороджені сертифікатами та нагородами.
Всі наступні дні були проведені в медичних центрах Анталії, Анкари, Стамбулу та Ялова, де всі учасники туру мали змогу особисто ознайомитися з рівнем клінік та їх обладнанням, пройтися палатами різних відділень, відчути відмінний сервіс, поставити питання колегам відповідних спеціальностей з Туреччини та отримати вичерпні відповіді.
В Анталії та Стамбулі під час відвідання Medical Park Hospital, Medical Park Florya, Medical Park Goztepe найбільш вразило найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання– Гама-ніж, ПЄТ-КТ, Робот-Да-Вінчі, лінійні прискорювачі останніх поколінь, а також комфортні палати та сервіс. В Lara Anatolia Hospital пацієнтам пропонуються високі стандарти лікування та діагностики. В Стамбулі українські фахівці також відвідали Acibadem Altunizade та Emsey Hospital.
В Acibadem учасники-хірурги мали змогу переодягнутися у хірургічний халат та відвідати операційний блок: оглянути хірургічне обладнання, в т.ч. Robot Da Vinci, True-Beam, спостерігати за лапароскопічними операціями в реальному часі. Emsey Hospital особли вразив своїм багатством та оздобленням VIP- палат.
Останній день туру був проведений в місті Ялова, яке розташоване за 100 км від Стамбула і до якого була поромна переправа. Це невеличке місто популярне своїми термальними водами, рекреаційними ресурсами та потенціалом для лікуванням опорно-рухового апарату. Делегація відвідала термальний курорт Limak Thermal розташованого в мальовничому місці в горах, оздоровилися в термальних басейнах та відчула повний релакс від знаходження в цьому прекрасному місці.