X
З Наступаючим 2019 роком!

krasa_redermalizaciyaЛікувальна косметологія – це розділ медицини, який включає в себе комплекс косметологічних процедур з метою покращення стану шкіри.
Косметолог – це фахівець, який займається лікуванням, оздоровленням та відновленням шкіри обличчя і тіла. Застосовуючи в своїй роботі косметичні та лікарські препарати, він дарує жінкам молодість і допомагає зберегти красу.
Головне завдання будь-якого косметолога – турбота про здоров’я пацієнта і допомогу в підтримці шкірного покриву в прекрасному стані. Робота в цій сфері вимагає особливих навичок і спеціальної освіти, тому в більшості випадків косметологи – це лікарі, які закінчили медичні інститути або училища.

До компетенції косметологів входить виявлення типу шкірного покриву і призначення індивідуальних процедур, спрямованих на його відновлення або лікування. Вони допомагають позбутися від прищів, вугрів, шрамів або рубців, вирішують проблеми з надлишковою волосяним покривом, а також проводять епіляцію, відбілювання пігментних плям і зняття набряків.

Іноді косметологи поєднують роботу інших фахівців і видаляють бородавки, папіломи, родимки, коректують фігуру і борються із зайвою вагою. У будь-якому випадку вони здатні підібрати правильний догляд за шкірою і ефективну косметику, яка дозволить підтримувати зовнішність в ідеальному стані.

Спеціалізація косметології в Медичному центрі “ВАСЕДА” містить у своєму арсеналі:

  • методики використання зовнішніх косметичних засобів для очищення, живлення, зволоження і тонізації шкіри;
  • масажні методики (включно з ендермологією LPG);
  • ін’єкційні методики (мезотерапія, редермалізація, ботулінотерапія, контурна пластика).

З огляду на, що косметологи працюють з людьми і вирішують досить делікатні проблеми, вони повинні мати охайний вигляд, відрізнятися акуратністю, охайністю, здатністю вселяти в жінку оптимізм. І, звичайно ж, людина, яка позбавляє людей від дефектів шкіри, сам не повинен мати подібних недоліків.

У більшості випадків відвідування косметолога – добровільна ініціатива жінки. Якщо дама хоче позбутися від вугрів, збільшити губи, прибрати розтяжки після пологів або забути про целюліт, візит до цього фахівця допоможе їй вирішити свої проблеми. Іноді бувають випадки, коли без послуг косметолога не обійтися.