X

Ультразвукове дослідження — це високоінформативний і абсолютно безпечний метод дослідження, який легко переноситься всіма без винятку пацієнтами. Результати, отримані за допомогою УЗД апарату, стають вирішальним аргументом при постановці діагнозу і в виборі тактики лікування багатьох захворювань.

В медичному центрі «ВАСЕДА», Ви можете пройти ультразвукове дослідження (УЗД) усіх органів вашого тіла . Вас зустрінуть кваліфіковані спеціалісти, лікарі ультразвукової діагностики, які допоможуть вам та вашим малюкам встановити попередній діагноз. Потурбуйтесь про своє здоров’я.

Кабінет УЗД в Медичному Центрі «ВАСЕДА» обладнаний усім необхідним для проведення професійної та якісної діагностики з комфортом для пацієнта.

УЗІ апарат ALOKA SSD 3500 ProSound.

Це багатопрофільна цифрова система, що відрізняється сучасним дизайном, високими експлуатаційними якостями.

ALOKA SSD-3500 ультразвуковий сканер, що забезпечує найвищу чіткість зображення і продуктивність дозволяє проводити дослідження різних органів з високою діагностичною точністю.

Області застосування ALOKA SSD 3500: абдомінальні дослідження, акушерство, гінекологія, урологія, поверхнево розташовані органи, кардіологія, периферичні судини, пункція і біопсія, неонатологія, педіатрія, інтраопераційні дослідження.

Записатися на прийом ви можете за номером телефону: