X

laservenesСучасні тенденції у хірургії полягають у впровадженні малоінвазивних технологій та малотравматичних методів лікування захворювань різних систем організму.

Лазерна хірургія — словосполучення, яке сьогодні є маркером, що відзначає здатність клініки дотримуватись сучасних стандартів та забезпечувати чудовий результат лікування.
Флебологія — один з тих розділів хірургії, що відносно недавно отримав дуже ефективний інструмент у боротьбі з захворюваннями венозної систми — метод під назвою ЕВЛК (Ендовенозна лазерна коагуляція, EVLT, EVLА ).

У 2009 році на XVI з’їзді Міжнародного союзу флебологов (UIP) у Монако, методика ЕВЛК була визнана «золотим стандартом» у світовій практиці лікування варикозної хвороби. Це сучасний метод лікування за допомогою введення в просвіт вени лазерного волокна через окремий прокол шкіри або невеликий розріз з подальшою коагуляцією вени зсередини лазером. Метод висококосметичний і безболісний. На сьогоднішній день ЕВЛК є повноцінною альтернативою традиційної операції. Цей метод, завдяки особливостям лазерної технології та широким можливостям комбінування з іншими методами лікування варикозного розширення вен, дозволяє отримувати швидкий та якісний результат.

ЕВЛК має наступні переваги:
-проведення втручання під місцевою анестезією
-високий косметичний ефект
-швидке відновлення
-мала травматичність
-відсутність больового синдрому
-скорочення часу оперативного втручання
-відсутність неврологічних ускладнень після втручання.

У хірургічному відділенні Медичного центру Васеда застосовується нова модель лазера «LIKA-surgeon» з довжиною хвилі 1470 нм. Методика ЕВЛК виконується під постійним інтраопераційним ультразвуковим контролем.

До нас звертаютьсся пацієнти з такими скаргами як:
-набряклість ніг
-вени,що виступають над поверхнею шкіри
-сильні розпираючий біль в ногах
-тяжкість і втома у ногах
-періодичні судоми нижніх кінцівок
-пігментація шкіри на гомілках і щиколотках
-трофічні виразки на гомілках

Записуйтесь на консультацію до флеболога нашого медичного центру та отримайте вичерпні відповіді на свої запитання стосовно венозної патології та визначення оптмального курсу лікування варикозної хвороби!