X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

Одним з методів обстеження товстої кишки є ендоскопія. До традиційних ендоскопічних методів дослідження в проктології відносяться аноскопія, ректороманоскопія і колоноскопія.

Сучасні ендоскопічні методи діагностики дають можливість на ранньому етапі точно виявити патологічний процес в прямій і товстій кишці, включаючи поліпи та рак. Цей метод дослідження дозволяє лікарю побачити пухлину і при необхідності зробити біопсію для подальшого вивчення. Безумовно, це підвищує шанси на своєчасне і успішне лікування.

АНОСКОПІЯ

При аноскопії лікар обстежує пряму кишку і оглядає її внутрішню поверхню за допомогою інструменту аноскопа, введеного через задній прохід. Дослідження дозволяє оглянути анальний канал і пряму кишку на глибину до 12-14 см.

РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ

Найбільш поширеним і точним методом діагностики стану прямої кишки і нижнього відділу сигмовидної кишки є ректороманоскопія. Цей ендоскопічний метод дозволяє візуально оцінити внутрішню поверхню прямої кишки і дистального відділу сигмовидної кишки на глибину до 20-35 см від заднього проходу.

КОЛОНОСКОПІЯ

Колоноскопія на сьогодні вважається найбільш інформативним методом ранньої діагностики пухлин товстої кишки і запальних захворювань кишечника. У більшості випадків цей метод дозволяє оглянути товсту кишку на всьому протязі і візуально оцінити стан її слизової. Крім того, при колоноскопії є можливість проводити лікувальні маніпуляції, наприклад, видаляти доброякісні пухлини, зупиняти кровотечу.

Обмеження / Особлива увага

  1. Якщо Ви щодня в ранковий час приймаєте препарати для зниження тиску, протисудомні, антиаритмічні, гормональні препарати, їх необхідно продовжити вживати весь час підготовки. У день дослідження їх потрібно прийняти до 10.00, запивши невеликою кількістю води.
  2. Якщо у Вас цукровий діабет і Ви використовуєте інсулін, Вам необхідно проконсультуватися з ендокринологом зі зміни схеми прийому інсуліну на час підготовки до ФКС.
  3. Скасування препаратів, що впливають на згортання крові (Клопідогрель, ТромбоАсс, Кардіомагніл, Варфарин, Плавикс, Тиклид і ін.), Необхідно обговорити з кардіологом або лікарем.
  4. Якщо пацієнти похилого віку, а також пацієнти із захворюваннями серця, судин, легенів готується до процедури вдома, то необхідна присутність родичів або близьких, так як під час підготовки може бути зниження або підвищення артеріального тиску, запаморочення.

Протипоказань для проведення колоноскопії

Абсолютними протипоказами до колоноскопії є:

  • Гостра фаза порушення мозкового кровообігу
  • Гостра фаза інфаркту міокарда
  • Тяжкий ступінь серцево-судинної, легеневої та змішаної недостатності
  • Порушення ритму серцевої діяльності
  • Тяжкі клінічні форми запальних захворювань товстої кишки
  • Аневризма аорти або серця
  • Гострі запальні інфільтрати черевної порожнини
  • Підозра на абсцес черевної порожнини
  • Інфекційні захворювання

Підготовка до проведення КОЛОНОСКОПІЇ

На якість проведення колоноскопії істотно впливає ступінь підготовленості кишечника до огляду. Запорука високої точності і інформативності проведеної колоноскопії - точне дотримання пацієнтом правил підготовки до дослідження.

  1. ОБОВ'ЯЗКОВО дотримання спеціальної безшлакової дієти протягом 2-3-х днів перед колоноскопією. Виключити з раціону:
    • свіжі овочі (картопля, капуста, редис, редька, буряк, морква, ріпа, часник, цибуля);
    • фрукти і ягоди (особливо ті, що містять дрібні насіння і кісточки, щільну шкірку: абрикоси, сливи, персики, груші, фініки, апельсини, мандарини, родзинки, виноград, ягоди);
    • зелень, злакові, бобові, гречку, відварений рис, горіхи, гриби
    • м'ясо шматками;
    • здобну випічку; чорний хліб, хліб з висівками;
    • незбиране молоко;
    • газовані напої;
    • алкоголь
    Рекомендується вживати:
    • переважно напіврідкі каші і прозорі бульйони;
    • страви з фаршу нежирних сортів м'яса, нежирну відварну рибу;
    • відварене яйце, омлет;
    • сир твердий;
    • білий хліб;
    • чай без молока, прозорі соки без м'якоті, безалкогольні нефарбовані напої.
  2. При підготовці до колоноскопії за 3 дні до дослідження необхідна відмова від використання лікарськіх препаратів, що містять: залізо (Фенюльс, Феррум-лек та ін.), вісмут (Де -нол, Новобісмол, Улькавіс) Полифепам; таблеток активованого вугілля, антибіотиків, фарбувальних препаратів.
  3. Прийом будь-якої рідини припиняється за 3 години до початку дослідження. Якщо дослідження проводиться в стані медикаментозного сну (анестезії) та/або разом з ЕГДС, припинити пити необхідно не пізніше, ніж за 4 -5 годин до початку процедури.
  4. Напередодні дослідження можна приймати виключно рідини: не газовану воду, чай, слабкий овочевий або рибний бульйон.
  5. Їсти категорично забороняється вдень дослідження та напередодні дослідження.
  6. Препаратом при підготовці до колоноскопії і для очищення кишечника є ФОРТРАНС або ДІГНОЛ. Він продається в пакетиках, один пакетик - на 15-20кг маси тіла. Препарат розводиться у воді (1 пакетик на 1 л води) і п'ється напередодні дослідження та вранці перед процедурою. Докладна інструкція із застосування РОЗЧИНУ вказана безпосередньо на препараті. Змінювати пропорції (зменшити кількість рідини) НЕ МОЖНА!
ОДНОЕТАПНА ПІДГОТОВКА
процедура в I половині дня
ДВОЕТАПНА ПІДГОТОВКА
процедура в II половині дня
ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ:
10.00 – останній прийом їжі
15.00-20.00 – прийом розчину Фортрансу або Дігнолу – 4л
ДЕНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ:
Не їсти, не пити, не курити
ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ:
15.00 – останній прийом їжі
17.00-19.00 – прийом р-ну Фортрансу або Дігнолу – 2л
ДЕНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ:
7.00-9.00 – прийом розчину Фортрансу або Дігнолу – 2л
Не їсти, не пити, не курити

Проведення процедури у медикаментозному сні

Для проведення процедури не використовується загальний наркоз, в нашій клініці колоноскопія виконується в максимально комфортних умовах седації - 10-хвилинного лікарського сну з використанням спеціальних препаратів. Сучасні препарати, створені для досліджень в умовах седації, не належать до наркотичних анальгетиків. Колоноскопія уві сні проводиться під контролем лікаря-анестезіолога, який здійснює індивідуальний підбір препарату і його внутрішньовенне введення. Пацієнт під час процедури спить, не відчуваючи ніяких неприємних відчуттів, а прокинувшись відразу після її закінчення, не відчуває дискомфорту.


Записатись