Адміністратор контролю якості сервісу

38(044)333 82 82
38(096)922 82 82
Шановні клієнти!
Ми цінуємо вашу думку і враховуємо всі повідомлення.
Усі ваші відгуки з побажаннями, зауваженнями і пропозиціями ви можете направити нам.
Кожне звернення буде оброблено в найкоротші терміни.
Усі ваші побажання буде враховано й, по можливості, реалізовані.

 1. 09.06.2022

  Будь- яке медичне втручання- це стрес для людини.Але, завдяки чуйному і доброзичливому ставленню до мене зі сторони лікаря- гінеколога Митринюк Наталії Федорівни ,лікаря- анестезіолога Круп Володимира Степановича та асистенток Россоха Марини і Панаїд Оксани, все долається легко і без ускладненнь.
  Велика подяка всім вам!

 2. 05.11.2021

  Добрый день! Переболела коронавирусом в легкой форме. Потом прочитала на save24.me/insurance что бывают осложнения после вируса. Решила пройти УЗИ сердца так, как имею некоторые проблемы. Делала УЗИ Юлия Владимировна. Я очень довольна за профессиональное обследование и хорошее отношения к людям.

 3. 04.11.2021

  Хочу выразить огромную благодарность семейному доктору Кучере Ирине Владимировне! Вот уже несколько лет ,с момента первого знакомства, обращаемся всей семьей только к ней. Всегда приветлива, всегда на связи и всегда четкий и правильный диагноз. Приходить на прием – огромное удовольствие, каждый раз получаешь квалифицированную профессиональную консультацию и помощь,! Ирина Владимировна успокоит и вселит надежду на быстрейшее выздоровление)Желаем доктору и клинике успехов и процветания!

 4. 20.10.2021

  Добрый вечер! Хочу выразить свою огромную благодарность семейному доктору Кучере Ирине Владимировне, за колоссальную помощь, за отзывчивость, за профисионализм, за качественное лечение всей моей семьи от COVID. Спасибо Вам за Вашу бесконечную доброту и теплое отношение. Желаю Вам всего самого наилучшего и только благодарных пациентов. С уважением, семья Кулын!

 5. 20.09.2021

  Дякую за професійність, доброзичливість, спокій і рівновагу. Навіть коли паіцієнт не зовсім правий, ви змогли надати саме таку допомогу, яка була необхідна.

 6. 15.08.2021

  Вже не перший раз звертались в Васеду, до лікаря Кучери Ірини Володимирівни. Чудовий лікар,компетентна у всіх питаннях, дуже уважна, привітна, легко знаходить підхід до дитини. Були в неї з різних питань, завжди призначала якісне лікування і максимально безпечне для дитини. Рекомендую її як сімейного лікаря

 7. 23.07.2021

  Гарне та швидке обслуговування пацієнта, чуйні та турботливі працівники. Дерматолог Карпова М.С. гарний фахівець та чуйна людина. Візитом задоволена.

 8. 16.06.2021

  Чудова клініка! Привітний, кваліфікований персонал! Доводилося звертатися неодноразово – завжди були задоволені. Професіонали своєіі справи!

 9. 31.05.2021

  Дяка лікарю Галабурда А.О. за кваліфікований прийом, доступне роз’яснення щодо перебігй хвороби та лікування, і за чудовий настрій і атмосферу під час прийому.

 10. 18.03.2021

  Була на УЗД серця, лікар Юлія Володимирівна, встановила діагноз та довела, що зміни на ЕКГ внаслідок вторинних змін, а не інфаркту, в 34 р.
  Дякую за професіоналізм!

 11. 17.03.2021

  Хочу подякувати Кучері Ірині Володимирівні за професіоналізм і з яким розумінням вона ставиться до своїх пацієнтів!
  Дуже привітна і приємна
  Завжди приємні враження від вашого персоналу!
  Дякуємо, що ви є!

 12. 26.02.2021

  Выражаю благодарность Петрусенко Юрию за профессионализм и аккуратность в работе. Мини операция на руке прошла безболезненно и шов остался незаметный. Так держать!

 13. 09.02.2021

  Ми задоволені клінікою, а особливо педіатром Костянтином Миколайовичем Пушко
  Чудовий лікар. Завжди на зв’язку. Діти ходять до нього із задоволенням.

 14. 30.01.2021

  Я в захваті від консультації у лікаря Галабурди А.О. Кваліфіковано, доступно, вичерпно пояснив все і навіть більше.
  Крім професійності, є ще й гарною людиною….
  Дякую

 15. 27.01.2021

  Доброго дня!
  Хочу подякувати дуже хорошим лікарям, які допомогли мені зробити операцію по геморою:
  Заїка Олександр Вікторович – лікар-проктолог, Крук Володимир Степанович – анастезіолог, Розсоха Марина Володимирівка – медсестра. Усі вони чуйні, щирі і компетентні в своїй справі. Дуже шанобливо ставляться до клієнта. І допомогли перебороти страх перед операцією.
  А мій лікуючий лікар Олександр Вікторович – пречудовий, дуже детально розказував і пояснював щодо хвороби і лікування. Він справді профі!
  Таких би лікарів у нашій країні побільше. От саме на таких лікарів би і рівнялися.
  Всіх Вам благ!

 16. 15.01.2021

  Можу сміло рекомендувати хірурга, Юрія Володимировича, який робить свою справу обережно та безболістно, а головне з нотками позитиву)

 17. 12.01.2021

  Доброго дня, хочу висловити свою вдячність Митринюк Наталії Федорівні! Для мене це лікар з великої літери. Це лікар, який вислухає та прислухається до всіх твоїх побажань, не призначить нічого, що тобі може зашкодити, а також, що для мене саме головне – вона дуже уважна та відкрита людина. Для мене вперше небуло бар’єру в спілкуванні між мною, як пацієнтом та Наталією Федорівною, як лікарем. Рекомендую!

 18. 23.12.2020

  Всім привіт. Хочу звернути увагу вагітних на те, до кого в клініці Васеда ( Петрівський квартал) ставати на облік варто!
  Не рекомендую лікаря-гінеколога Іванченко Тетяну Григорівну!!!
  Не підбирає висловів щодо результатів аналізів, наводить жуті на вагітну, не вважаю її кваліфікованим спеціалістом, на прийомі просто переписує в обмінну карту готові результати аналізів і все !!!!
  Виписує ліки, які взагалі вагітним заборонені!!! В таких «лікарів» треба відбирати ліцензію!!!

  • 04.01.2021

   Ольга, дякуємо за Ваш відгук. Дуже прикро, що при звернені до нашої клініки у Вас залишилося неприємне враження.
   За Вашим зверненням було проведено службове розслідування. Порушень щодо медичної частини виявлено не було. Прийшли до висновку, що скарга носить більш комунікативний характер зі сторони лікаря, що і викликало негатив з Вашої сторони, за що приносимо свої вибачення.
   Сподіваємося, що нам вдасться зберегти Вашу лояльність та позитивний настрій на подальшу співпрацю.
   Будьте здорові!

 19. 22.09.2020

  Огромное спасибо Сергею Петровичу,за массаж и приятный разговор)Массаж действительно помог избавится от множества проблем со здоровьем!Обязательно приду еще

 20. 18.08.2020

  Дякую Сергію Петровичу за його золоті руки. Пройшов 10-ти денний курс масажу у клініці с.Святопетрівське. Дуже задоволений лікарем за його професіоналізм і ставлення до клієнта.

 21. 18.08.2020

  Большое спасибо массажисту Сергею Петровичу за профессионализм и приятное общение! Провели курс детского массажа из 10 сеансов сыну 3,5 месяца. Сергей Петрович, легко нашол контакт с ребенком, занятия проходили в игровой форме с песенками и потешками. Результатами массажа довольны. Мы с удовольствием обратимся к Сергею Петровичу снова! Рекомендую мастера.

 22. 30.07.2020

  Оперировал в клиники пупочную грыжу, остался очень доволен качеством и сервисом предоставленных услуг. Преимущество операции в Васеде, что нет контакта с другими пациентами, что очень важно в нынешних условиях, ну, и конечно же, что в стационаре не надо лежать много дней. Оперировал Петренко Евгений Сергеевич, очень опытный доктор. Рекомендую

 23. 20.07.2020

  Пройшла 10-дений курс масажу у клініці м. Вишневе. Дуже задоволена лікарем, його професіоналізмом та відношенням до клієнта.

 24. 22.06.2020

  Записала дочьку на прием,мне перезвонили,четко и подробно проинформировали по всем вопросам.На рецепшине встретили приветливо.Очень благодарна клинике и лучшему врачу,которую нам посчастливилось найти -Криничной Елене Анатольевне,за ее профессионализм,внимательное и теплое отношение к пациенту!

 25. 11.03.2020

  Скарга!

  Хочу висловитись щодо сервісу, а точніше його відсутність, у клініці «Васеда» яка розташована в
  ЖК «Петрівський квартал».
  11.03.2020 були записані на взяття/здачу аналізів у мого сина немовля 2-х місяців!
  Перед цим заздалегідь, через кол-центр, записались на 8:00!
  Прийшовши на зазначений час, адміністратор (ім’я не пам’ятаю) відправила до маніпуляційного кабінету іншого!!! пацієнта, який прийшов без запису!
  В маніпуляційному кабінеті наявні звичайні шприци зі звичайними голками!
  Тоді виникає питання, за що мною платяться такі гроші, враховуючи наявність декларації???, якщо
  1. запис нічого не означає;
  2. Голки та скарифікатори спеціально для малюків не передбачені;
  Схожа ситуація відбулась 22.03.2020! Моя дружина, також заздалегідь, записалась на УЗД молочних залоз та консультацію хірурга з приводу ніг!
  Після УЗД, лікар-хірург сказав, що не попереджений про необхідність огляду ніг, як наслідок прийшлося пропустити чергу у декілька інших пацієнтів!
  Адміністратор була та ж сама!
  Враховуючи вище викладене та позиціонування Клініки як сучасного «амбулаторно-поліклінічного закладу», ПРОШУ:
  1. Негайно провести роз’яснювальну роботу із адміністраторським персоналом та підвищити рівень їх кваліфікації;
  2. Розглянути можливість електронної черги за талонами із виведенням на екрані позиції в черзі;
  3. Розглянути моє звернення із дотриманням вимог статті 20 Закону України “Про звернення громадян”.

  • 14.03.2020

   Руслане, дякуємо за Ваш відгук. Дуже прикро, що при звернені до нашої клініки у Вас залишилося неприємне враження, за що приносимо свої вибачення.
   За Вашим зверненням було проведено службове розслідування. Порушень щодо медичної частини виявлено не було. Прийшли до висновку, що скарга носить більш комунікативний характер. З адміністратором була проведена робота направлена на покращення якості взаємодії з пацієнтами. Звертаємо Вашу увагу, що записатися на консультацію до лікаря та інші медичні послуги можна за телефонами контакт-центру Медичного центру «ВАСЕДА», на консультацію до лікаря по декларації за номером телефонів – +38 (044) 374 1210, +38 (067) 139 2777, +38 (050) 139 2777 та/або в порядку живої черги. Наразі, електронна черга знаходить на етапі доопрацювання.
   Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок і за те, що вказуєте на наші помилки. Це дає можливість виправити їх та зробити сервіс клініки кращим для Вас. Сподіваємося, що нам вдасться зберегти Вашу лояльність та позитивний настрій на подальшу співпрацю.
   Будьте здорові!

 26. 01.03.2020

  Хочу выразить свою благодарность прекрасному Врачу с большой буквы Иванченко Татьяне Григорьевне! Качественная консультация , обследование , своевременное обнаружение проблемы и операция, в итоге вечером после операции чувствую себя очень хорошо. Так же спасибо огромное врачу анастезиологу и медсестре за качественную профессиональную работу и поддержку после операции. Всем рекомендую клинику Васеда!

 27. 02.02.2020

  Хочу поделиться отзывом о клинике, учитывая, сколько раз я с семьей сюда обращалась по тем или иным проблемам со здоровьем, а мне каждый раз предоставляли самое лучшее качество обследования и лечения. Всегда только самые приятные впечатления от посещения, начиная полным отсутствием очередей и удобной записью по телефону и заканчивая профессионализмом всех сотрудников и, конечно же, врачей. Отдельно хочу выделить гинеколога Иванченко Татьяну Григорьевну, которая помогла мне решить послеродовую травму. Это врач заслуживает того, чтобы ее называли Врачем!!! Спасибо Вам. Сейчас всем своим близким и знакомым рекомендую только вас

 28. 27.12.2019

  Добрый вечер!!! Хочю выразить свою благодарность, замечательному и искреннему врачю – педиатру с большой буквы , Кучере Ирине Владимировне. Она очень внимательная, отзывчивая, умеет найти подход к ребенку и назначить правильное лечение без лишних препаратов. Всегда найдет минутку своего времени в тяжолой ситуации. Все кто читает отзывы, я вам советую именно этого педиатра, без сомнений. Один раз прийдите на прием и сами убедитесь в этом Именно так я и сделала , и на данный момент я именно советую своим знакомым только Ирину Владимировну.

 29. 25.10.2019

  Доброго дня! Хочу подякувати лікарю хірургу, Олесь Андрію Євгеновичу за детальну консультацію та своєчасно проведену операцію. Висловлюю свою вдячність за чуйність, розуміння та високий професіоналізм. Результат операції перевершив моїм очікуванням. Залишилась дуже задоволена та можу радити своїм знайомим.

 30. 24.10.2019

  Хочу выразить свою благодарность клинике Васеда за подход к работе и пациентам!
  в частности, педиатру Кучере Ирине Владимировне – это специалист с большой буквы, и прекрасный человек! она очень внимательна, профессиональна и доброжелательна. всегда дает дельные рекомендации без лишних назначений. я очень довольна, что мы у нее наблюдаемся.

 31. 06.09.2019

  Хочу поблагодарить Столяр Ольгу Петровну за грамотное ведение моей беременности , искреннее беспокойство за пациента, назначение лечения только по необходимости , а не « на всякий случай». Рекомендую думающим пациенткам, кто оценит специалиста такого высокого уровня.

 32. 17.01.2019

  Наша семья бесконечно благодарна Беневскому Алексею Викторовичу, за ведение моей беременности, замечательный, внимательный, опытный доктор, всегда можно было обратится за помощью, всегда на связи! Было приятно ощущать, что доктору не все равно!
  Ни разу не пожалела что он вел мою, спасибо огромное! И очень рада, что в тот день когда мне нужно было на прием к гинекологу, был как раз его рабочий день!
  В дальнейшем буду обращаться только к Вам!
  Рекомендую! ?

 33. 16.01.2019

  Доброго дня. Хочу лишити ось таке повідомлення. Постійно немає вакцини, чекаємо ще з жовтня дитячий гепатит. Вік кору теж немає, а чай йде, не можна з такими вакцинами робити затримки, ті які робляться в певний період. Зберігайте будь ласка репутацію, клініка дійсно хороша, але з вакциною у вас проблеми. Будемо змушені шукати іншу, якщо не взмозі забезпечити маленьких дітей потрібним захистом

  • 16.01.2019

   Добрий день, Олександра!

   Ми замовляємо вакцини у постачальників, коли вакцини з’являються на ринку продажу. Вакцини не постійно є в продажу,тому деколи маємо прогалини в наявності.
   Нажаль, в постачальників зараз немає в наявності дитячого гепатиту. Пріорікс (КПК) має з’явитися наприкинці цього місяця. Знята з броні одна вакцина детячого гепатиту, зателефонуйте, будь ласка,на контакт – центр.

   Приносимо Вам свої вибачення та надіємося на розуміння!
   Дуже вдячні Вам, що обираєте нашу клініку,та довіряєте нашим лікарям.

 34. 09.01.2019

  Дуже радію, що поруч з домом є така клініка.
  Користуємось послугами не вперше і скажу, що жодного разу не було хамського відношення. Рецепція привітна і чуйна, дівчата медсестри спокійні та приємні.

  Але сьогодні відгук про педіатра Пушка Костянтина.
  Дитинка у нас перенесла багато лікування, і хотілося, щоб уже лікарі не придумували нічого лишнього і не залякували діагнозами

  Костянтин Миколайович – фахівець своєї справи. На всі питання відповів, поради вдалі дав і залишив після себе лише приємні враження.

 35. 11.12.2018

  Доброго дня! Хочу залишити скаргу з приводу хамського відношення вашого колеги до мене. Почати хочу з того, що до сьогодні я був під величезним враженням від вашої клініки – чистота, оперативність, ресепшн, професіоналізм співробітників… Сьогодні 11.12.2018, страховою компанією “Провідна” я був записаний на прийом до лора на 12:30 (7й кабінет), прізвище, нажаль, не запам’ятав. В мене щось з носом, постійний нежить уже майже рік, хотів назначити лікування, раптом щось серйозніше ніж я думаю. Не скинув верхній одяг перед тим як зайти в кабінет, розумію, що був неправий і визнаю свою провину, але хіба така дрібничка може бути причиною такого відношення до клієнта? Таке враження, наче безхатько якийсь прийшов до вас, дуже образливо. Мені було зручніше в одязі і я мав намір лише поговорити без зовнішньої перевірки (максимум показати ніс). Я б зняв його, якби мені адекватно пояснили, але я ж не собака, щоб зі мною так (читати мораль в грубій формі) розмовляли, навіть, якщо я прийшов до вас від страхової компанії, хіба це причина такого відношення? Незворушність вашого працівника вразила, навіть коли я сказав, що піду і більше не повернусь сюди. Знаєте, в наш час, слава богу, вистачає ще в Вишневому або Києві клінік-конкурентів, де до клієнтів відносяться як до людей і не роблять вигляд наче їм всі довкола винні. Прошу провести з даним працівником бесіду щодо етикету у взаємовідносинах з клієнтами і пояснити, хто їм зарплатню платить. Про результати проведених робіт прошу повідомити мене у строк , що передбачений законодавством.

  • 11.12.2018

   Добрий день,Юрій!
   При зверненні до МЦ “Васеда”, працівником рецепції було запропоновано зняти верхній одяг в гардероб,оскільки консультування та огляд пацієнта у верхньому одязі заборонено санітарно-епідемілогічним нормам.
   Ви зігнорували дане прохання та зайшли в одязі до кабінету, лікар звернув увагу на верхній одяг та попросив зняти його, після чого Ви залишели самостійно медичний заклад.
   З лікарем отоларингологом,буде проведено бесіду з приводу комунікації та деонтології.
   Згідно статті 34 Основ законодавства України охорони здоров’я, Ви також не дотримались правил внутрішнього розпорядку закладу.
   Приносимо свої вибачення, за негативне враження,що склалося,про візит до нашої клініки.
   Бажаємо Вам здоров’я!

 36. 05.12.2018

  Хочу подякувати Столяр Ользі Петрівні за чуйність, розуміння, людяність та високий професіоналізм! Всім раджу звертатись! На сьогодні це мій найкращий лікар.

 37. 05.12.2018

  Говорят стоматолога и гинеколога нужно выбирать один раз и на всю жизнь. Так вот Столяр Ольга Петровна – лучший гинеколог- акушер, к которому хочется возвращаться!)
  Милая, отзывчивая и главное опытный и хороший врач .

 38. 28.11.2018

  Хочу поблагодарить гинеколога Столяр Ольгу Петровну за профессионализм и отличное отношение. Золотой человек!
  Благодаря Ольге Петровне (которая вела мои беременности) у меня родились две прекрасные дочурки.
  Всем советую обращаться :)

 39. 22.11.2018

  Делала УЗИ в вашей клинике. Большое спасибо врачу Елене Анатольевне Криничной за профессиональный подход и полную консультацию! Мне обследовали брюшную полость и щетовитку, рассказали в чем проблема, что стоит и не стоит делать, проговорили дальнейшие шаги. Елена Анатольевна очень опытный и приветливый доктор. Спасибо вам большое, меня никто так хорошо и полно никогда до этого не обследовал :)

 40. 19.11.2018

  Хочу поблагодарить психотерапевта Кучук Елену Александровну. Она очень быстро определила в чем причины моего депрессивного состояния, и всего за несколько занятий мы нашли возможные методы решения моей проблемы. На всех занятиях была очень уютная атмосфера. Помогла с проблемой, за несколько сеансов очевидно стало легче. Елена Александровна – настоящий профессионал своего дела! Я смогла лучше понять свои эмоции, и начала самостоятельно учиться справляться с ними. Рекомендую!

 41. 17.11.2018

  Меня зовут Анна. Недавно пришлось обратиться в клинику «Васеда».
  К сожалению, только сейчас, появилась возможность сказать слова благодарности замечательным людям, а особенно отделению аллергологов этой клиники. Имея печальный опыт общения со «специалистами» в этой области медицины, была приятно удивлена отношению к пациентам со стороны персонала и высокому профессионализму доктора Витык Лилии Дмитриевны.
  В отделении доброжелательная атмосфера, душевность, уделяется внимание каждому больному в полном объеме. Все это поддерживается благодаря Лилие Дмитриевне. Врач от Бога! Доктор умеет грамотно организовать работу сотрудников и лечебный процесс пациентов. Спасибо за возможность дышать! Буду рекомендовать «друзьям по несчастью»!

 42. 13.11.2018

  Хочу поблагодарить прекрасного доктора УЗИ диагностики, Криничную Елену Анатольевну!
  Прекрасный специалист и очень хороший человек. Внимательная,вежливая и профессиональная!
  Спасибо за диагностику и Ваше отношение.
  Обязательно буду рекомендовать Вас своим друзьям и знакомым.

 43. 13.11.2018

  Сьогодні здавали загальний аналіз крові дитині. Була в шоці , від не професійного ставлення мед.працівника до своєї роботи. Ще ніколи не бачила, щоб так не професійно і злісно брали кров у дитини, дитина кричала, плакала… “майже мед. працівник” стискала з такою силою дитині пальчик… щоб видавити кров… Вже минуло дві години після здачі крові, дитина досі не може зігнути пальчик ( дитині 1.9 років). Взагалі дитині здаю кров раз в місяць, така ситуація склалася перший раз. Вибачення так і не дочикалась, винною залишилася моя дитина, бо в неї не така кров як потрібно “майже мед. працівнику”… Розчарована ((((

  • 13.11.2018

   Добрий день,Євгенія!
   Приносимо свої вибачення за негативне враження, що склалося, про візит до нашої клініки.
   Ваше звернення розглянуто, з медичною сестрою буде проведена бесіда,на поліпшення якості комунікації під час роботи з дітками.

   Дякуємо за зворотній зв’язок.
   Бажаємо міцного здоров’я Вам та Вашій родині!

 44. 29.10.2018

  Добрый день.
  Моя семья пользуется услугами Вашей клиники и в принципе всем довольна, НО.
  Сегодня при оплате услуг (проходили очередную вакцинацию от гриппа), при оплате на кассе я краем уха услышал фразу другому клиенту :- ваша сума с учётом скидки будет …
  Задаю вопрос, а какие скидки у Вас присутствуют?
  Накопительные. Ок -я оплачиваю за всю семью, почему их нет? У вашей дочери на балансе 4300, жены 3700, о моём не озвучили.
  На вопрос почему ребёнка 7 лет ведут баланс отдельно? Он трудоспособен? Платежеспособен? Почему отсутствуют семейные программы? – ответ силён -“‘это вопрос не к нам”
  Собственно вопрос – рецепшн у Вас только для записи и сбора денег? Почему нигде нет информации о магическом слове скидки и дисконтные програмы? Нашёл только на вашем сайте, прийдя домой и порывшись по всем закладкам Вашего сайта. Во всех структурах принято об этом рассказывать и спрашивать – не желают ли?
  Из этого следует, что семья состоящая к примеру из 10 человек, пришедшая к Вам, к примеру на вакцинацию- оплатит за осмотр 3900 и прививки 3800 и не сможет задать вопрос о лояльности, ибо у каждого будет баланс по 770 грн? + Через нн-ое время будет пакет пластиковых карт на каждого члена семьи по 1-й.
  Вам не кажется, что выше изложенное не совсем нормально для семейной медицины и клиники, которая лояльна и дорожит клиентом?
  Назовите Вашу политику одним словом…

  • 30.10.2018

   Добрый день,Александр.
   Мы благодарны Вам за ваш вопрос и отзыв.
   На данном этапе мы разрабатываем накопительную программу, в которой будут участвовать все члены семьи.
   Номинал скидки будет зависит от сумы предоставленных услуг для каждого члена вашей семьи.

   Спасибо,что являетесь клиентом нашей клиники.Всегда рады видеть Вас.
   Хорошего Вам дня!

 45. 11.10.2018

  Добрый день, хочу выразить благодарность и всем посоветовать, трихолога Татьяну Васильевну Луценко, доктор на своем месте. Прошла несколько процедур плазмотерапии, волосы уже не выпадают, начался стремительный рост, прошел мучительный зуд.

 46. 20.09.2018

  Хочу выразить свою благодарность, массажисту Бабич Юрию Ивановичу, за его высокий профессионализм, внимательность и культуру общения. Большое Вам спасибо.

 47. 30.07.2018

  Мне тоже понравилось в косметологии, уютно, спокойно. Была на чистке у Виты Викторовны, делает аккуратно, кожа без восполнения, чистая и свежая. Всем советую!

 48. 26.07.2018

  Очень хорошо, что у вас открылась косметология. В Вишневом нет такого плана заведения где предоставляют такие услуги на таком уровне и я бы сказала стерильный сервис. Я уже хожу на шугаринг к Людмиле и на массаж у Юрия Ивановича, записалась к дерматокосметологу на чистку, чувствую, что с вами на долго. Единственное чего не хватает это детской зоны, но я понимаю что это дело времени.

 49. 04.07.2018

  Хочу поблагодарить Столяр Ольгу Петровну за чуткое отношение и профессионализм. Очень внимательно подошла к моему здоровью. Отличный врач!

 50. 12.04.2018

  Хочу поблагодарить кардиолога, который нашел подход к моему 4 летнему сыну. Ребенку необходимо провести пластику грыжи, уйма анализов.Сына замучили обследованиями, осталась ЭКГ.Это была пятая клиника,но у вашего специалиста получилось все с первого раза! Прекрасный специалист и одновременно хороший психолог.

 51. 06.04.2018

  Хочу подякувати лікарю Мандрика Наталія. Вдячний за кваліфіковану допомогу. Може мій випадок і не надто складний але коли припис лікування почав діяти я вирішив написати відгук та подякувати Наталії Олексіївні.

 52. 29.03.2018

  Доброго дня!
  Хочу подякувати сімейному лікарю Галабурді Артему Олександровичу за професійне та людяне ставлення.

  Була приємно вражена, що лікар не шукав хвороби, якої немає і не виписував купу дорогих таблеток.
  Таке зустрічаю чи не вперше.

  І ще хочу відмітити приємну дівчину адміністратора Юлію.

 53. 29.03.2018

  Хочу подякувати Лікаря, Галабурду Артема Олександровича. Це професіонал своеї справи , витягнув мене із запаленням легенів за 10 днів. Дуже дякую

 54. 28.03.2018

  Я сама не один раз обращалась в Васеду и мои родители сюда ходят и всегда мы получаем отличное обслуживание, детальное и доступное объяснение поставленного диагноза. Персонал замечательный, цены в норме. Рекомендую!

 55. 27.03.2018

  Несколько раз обращались за помощью в МЦ и всегда оставались довольны обслуживанием и квалификацией врачей. Рекомендую!

 56. 27.03.2018

  Велике спасибі за увагу та чуйне відношення! Недавно робила УЗД, давно не зустрічала такої людяності у медпрацівників.

 57. 18.03.2018

  Від візиту в Васеду залишилося маса вражень! Я здавала глюкозо-толерантний тест. Сервіс на вищому рівні!!! Спочатку мені повідомили, що закінчилася глюкоза і мені потрібно сходити в аптеку, щоб її придбати. Але на щастя вдалося знайти останню баночку. Потім з ясувалося, що я повинна була прийти зі своєю пляшкою води, щоб розвести в ній глюкозу! Не знала, що в платну клініку на аналіз потрібно приходити зі своїм. Мені запропонували скористатися стаканчиком і водою з кулера, як правильно розводити і чим розмішати це вже був мій клопіт! А от коли необхідно було заплатити за аналіз, то не забули включити «медичну допомогу» у вартість послуги!
  Дякую всім!!! Особливо за медичну допомогу!!! Це все дрібниці, але з таких дрібниць складається враження про заклад!

  • 28.03.2018

   Шановна Олена Миколаївна,

   Приносимо свої вибачення за негативне враження, що склалося,та за надані незручності. Ваше звернення розглянуто, з медичною сестрою обов’язково буде проведена бесіда, спрямована на поліпшення якості комунікації. Дякуємо Вам за зворотній зв’язок – для нас дуже важливі професіоналізм і клієнтоорієнтованість наших медичних працівників. Сподіваємося на Ваше розуміння.

 58. 31.01.2018

  Здравствуйте! Хочу написать о непрофессионализме медсестры которая берет кровь. Врач нам назначил сдать общий развернутый анализ крови из вены, а медсестра, как она сама сказала, побоялась искать вену и взяла кровь из пальца ( Хотя в других клиниках без проблем сдавали кровь из вены).И стала мне утверждать, что не имеет значения от куда брать кровь, везде она одинаковая! Я не не имея медобразования прекрасно понимаю, что разница есть. Кровь из вены, позволяет выявить многие виды инфекций, которые невозможно определить при анализе крови из пальца,и мн.др. Такое впечатление, что набрали персонал с улицы не имеющий медицинского образования.

  • 31.01.2018

   Досвід медичної сестри яка проводила забір крові становить 32 роки безперервного фаху. Рішення взяти аналіз крові з пальця було прийняте із за недостатнього наповнення ліктьової вени, що затруднювало її візуалізацію. На показники загального аналізу крові місце забору не впливає.

 59. 02.01.2018

  Хочу выразить благодарность, кардиологу и УЗИ-врачу!Великолепный врач и специалист. Нашла подход к 3-летнему сыну, быстро и четко сделала ЭхоКГ,проконсультировала и дала понятные и ясные рекомендации. Советую!СПАСИБО!

 60. 30.11.2017

  Доброго дня. Хочу подякувати прекрасному лікарю- алерогологу, професіоналу та чуйній людині Вітик Л.Д. Єдина, котра з безліч лікарів алергологів, поставила мені правильний діагноз та призначила адекватне лікування. Завдяки якому, в мене збільшився період тривалості ремісії та появилося правильне уявлення щодо особливостей мого захворювання. Турботливий лікар, яка цікавиться своїм пацієнтом, щодня, в телефонному режимі (так, як, я проживаю у Львові)дізнавалася про мій стан, давала Дієві рекомендації. Дуже рада, що саме Вітик Л.Д. є моїм лікарем. Дякую їй ВЕЛИЧЕЗНЕ!!!!

 61. 12.11.2017

  Попали в Васеду первый раз к доктору Константину Николаевичу Пушко. Очень понравился! Ребёнок 2,7 был в восторге. Лечение корректное назначил, без антибиотиков.

 62. 06.11.2017

  Спасибо нашему Любимому Педиатру Гиндич Юличке Юрьевне:-)
  Ходим можно сказать с рождения, замечательный доктор, компетентная, понимающая, ребенок ее обожает и я как мама тоже) Спасибо Вам ОГРОМНОЕ!!!
  С уважением мама Дамира:)

 63. 25.10.2017

  Приїхали перший раз на прийом до лікаря ,але враження негативне(((Записані на 17.30 прийшлось чекати 45хвилин ((я важаю це непрофесіонально…Можна зателефонувати і попередити ..Чому я маю чекати майже годину ..час це гроші і здоров’я.

  • 26.10.2017

   Шановна Ірино!
   Щиро вдячні Вам, що звернули нашу увагу на дану ситуацію. Всі Ваші коментарі та пропозиції були взяті до уваги, буде проведена бесіда з лікарем та вжиті необхідні міри. Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині!

 64. 02.10.2017

  Здравствуйте. Хочу оставить свой негативный отзыв об обслуживании в отделе гинекологии ну и чуток урологии. Обратилась с острыми болями при мочеиспускании, и к тому я на 1 триместре беременности. Лечение вообще ни о чем! 10 дней меня лечили воздухом так сказать, анализы сдавала через день, и динамика была плохая. При условии того, что я беременна должны были назначить дополнительные анализы, чтобы узнать причину вызова инфекции, этого не было. Назначить узд почек, для исключения пиелонефрита, этого тоже не было. 10 дней, ребята я жила с ужасной болью. 4 визита к врачам – все как один ни о чем. Спасибо мудрым людям, которые посоветовали другую клинику – 2 дня и вся динамика в норме. Никогда больше не обращусь в эту клинику и вам не рекомендую.

  • 17.10.2017

   Уважаемая Татьяна,
   Спасибо Вам за откровенность и отзыв, нам важна любая информация для улучшения работы клиники и врачей.
   Мы хотели бы принести извинения за сложившеюся ситуацию.
   Очень жаль, что эффект от проводимой терапии не оказал никакого действия и Вам пришлось корректировать терапию уже у других врачей. Но хотелось бы обратить внимание, что в Вашем положении (беременность 3-4 недели или малого срока) нельзя было назначать антибиотик для скорого решения Вашей проблемы, в связи с возможным тератогенным и эмбриотоксическим действием. Именно в этот период идёт закладка всех органов и систем будущего ребёнка. Врачем акушером-гинекологом было принято решение назначить для начала терапию без антибиотиков, в том числе и свечи, разрешаемые при этом диагнозе. Дополнительно, направили на консультацию к урологу и на повторные анализы общего анализа мочи, в том числе анализа мочи по Нечипоренко, чтобы убедиться в эффективности терапии. Так как через 3 дня динамики не было, в рекомендациях добавили новый препарат “Уросептик” и госпитализацию в специализированный стационар для динамического наблюдения.
   Мы преследовали только благие намерения с целью не оказать вреда Вашему будущему ребёнку.

   Желаем здоровья Вам и всей Вашей семьи!

 65. 09.09.2017

  Спасибо врачу УЗИ Лапенкову, который один из трех узистов поставил правильный диагноз карбункул почки.Уже прооперировали и все хорошо.Спасибо ВАМ.

 66. 08.09.2017

  Огромная благодарность доктору Березовской Е.И. Наблюдаюсь у неё уже 2 года! Она вылечила от не простого диагноза, всегда учтива и приветлива а также никогда не забывает о своих пациентах , звонит и интересуется самочувствием не смотря на свою занятость! Спасибо за такого доктора!

 67. 07.08.2017

  Большое спасибо доктору -УЗД Юлии Владимировне за диагностику и консультация .Рассказала ,показала ,дала четкие рекомендоции! Очень рекомендуюю мамочкам с маленькими детьми,у нее особый подход к деткам.Мой малыш спокойно лежал всю консультацию!Еще раз спасибо!!!

 68. 16.07.2017

  Доброго дня. Хочу подякувати великому лікарю УЗД Михайлу Олександрович. Це той професіонал своєї справи, який дуже уважно і відповідально ставитися до роботи. Більше таких лікарів – менше дорікань системі охорони здоров’я. Дякую за все!

 69. 24.06.2017

  Была на приеме 20.06.17 у врача гинеколога Березовской Елены Ивановны. Всем очень довольна. Приятный ,грамотный специалист. Безболезненно были взяты мазки. Приятное общение с врачом…Грамотно подобрано лечение.Всем рекомендую доктора!!!!
  Единственный минус в медецинском центре”Васеда” то, что повторная консультация врача на 40 гривен меньше от первичной консультации. Если нужно повторно проконсультироваться с врачом по коррекции лечения каждый раз плати 300 грн. Не каждый может позволить за пару вопросов оплачивать такие суммы. А здоровым хочеться быть всем…

 70. 29.05.2017

  29.05.2017. Хочу поблагодарить администраторов МЦ за их внимательное, доброжелательное и уважительное отношение к пациентам! Спасибо!

 71. 27.05.2017

  Вже не перший рік я і моя родина користуємося послугами центру. Рівень обслуговування саме лікарів дуже хороший, а також мають чудовий підхід до діток, завжди надають якісну та кваліфіковану допомогу педіатр Мовчан О.С. – це взагалі лікар ” з великої літери” , завжди уважна, привітна, ніколи не назначить нічого зайвого, чудово все пам’ ятає ( яке дихання в моєї дитини було при хворобі 3 міс. назад), не перестаємо Вам дякувати за Ваш професіоналізм!!!!
  Гиндич Ю.Ю. також дуже хороший педіатр, кардіолог дитячий також нашла підхід і зробила кардіограму 2,5 річній дитині ( до цього 2 рази робили безрезультатно в іншій клініці) , невропатолог також кваліфікований лікар, лікар узд Лапєнков – в нього все бистро і ” четко”.
  Але на привеликий жаль дуже розчарована безвідповідальним ставленням операторів кол.центру( крім Лєни, вона дуже відповідальна завжди швидко реагує на запитання) , записавшись на сьогодні на прийом до логопеда на 10.30, мене повідомили, що лікар мене зможе прийняти лише о 12.00, тому, що його забули попередити. Дуже б хотілося, щоб більше така ситуація не повторилася!!!!

  • 29.05.2017

   Шановна Марина!

   Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже важлива думка кожного. Ми обов’язково розберемося в ситуації, що склалася і зробимо відповідні висновки, щоб наші пацієнти завжди залишалися з нами.

   Бажаємо Вам здоров’я!

 72. 27.05.2017

  Доброго дня! У Вашій клініці працює такий лікар, як Михайло Олександрович (УЗД діагностика). Перед тим як потрапити до нього, я був в двох чи трьох “спеціалістів” і жоден з них не виконав свою роботу професіонально. А от МО побачив у мене в жовчному міхурі поліпи (8 ШТУК, найбільший з них 9 мм ((норма 10)). 15 липня 2016 року мені зробили операцію. ДЯКУЮ ЛІКАРЮ за його уважність і своєчасну допомогу. Більше таких ЛЮДЕЙ – тим кращою буде УКРАЇНА…

 73. 24.05.2017

  Были на прийоме у кардиолога Позняк Юлии Владимиравны ,доктору-благодарность! Получили полную консультацию.очень понравилось. Рекомендуем. Спасибо клинике за таких докторов

 74. 24.05.2017

  Добрый день!Хочу лично поблагодарить кардиолога-Юлия Владимировну, после консультации врача, метери (76 лет) диагностировали прединфарктное сосояние и патологию сосуда, Это единственный доктор, который смог убедить и обьяснить пожилому человеку!После чего мама самостоятельно легла в больницу, где ее спасли от инфаркта. Прошло полгода от консультации!Но благодарность срока годности не имеет!Спасибо!Вы-врач от Бога, хороший психолог и человек, красивая девушка!!!

 75. 22.04.2017

  В целом клиника неплохая. Но бахилы на входе нужно поставить, это норматив, думаю все знают для чего.
  Моя вся семья с детками ходит к педиатру Мовчан О.С. – толковый врач, только к ней и ходим если что. Никаких очередей, никакого хамства. Спокойная, компетентная, глав. врач у них. В клинике посещала так же гинеколога Скрипкар И.О. – после государственных структур, как в другой стране – аккуратно обследовала, разложила мне все по полочками, лишнего не назначает – по каждому препарату рассказала что и зачем. Этих врачей могу советовать

 76. 15.04.2017

  Была на приеме у Гороховой А.А. (делала узи), врач очень понравилась – внимательная, скрупулезная, обстоятельно ответила на все мои вопросы, доброжелательная. Приветливые девушки на ресепшене.

 77. 15.04.2017

  Делала УЗИ органов малого таза у Гороховой А.А. Врач очень дотошна и внимательна. Дополнительный бонус – приветлива и дружелюбна. Рекомендую.

 78. 28.03.2017

  Доброго дня. Я з дитиною проходила медичний огляд до школи, дуже задоволені роботою персоналу. Відчуваєш, що лікар хоче надати тобі консультацію, огляд дитини по совісті, а не аби-як. Дякуємо за професійний підхід і роботу.

 79. 22.03.2017

  Добрый день. Очень разочаровался клиникой. На рецепции не чего не решают и говорят что нужно звонить на телефон с брошюрки и записываться на прием к врачу. Возникает вопрос зачем они. В клинике грязно. Во всех нормальных клиниках заставляют одевать бахилы. Хотелось бы пожелать вам исправления своих недочетов. И быть более дружелюбней к своим будущем клиентам. И цены конечно у вас очень и очень….

  • 23.03.2017

   Доброе утро, Андрей.

   Благодарим Вас за отзыв и за акцентирование внимания на моментах, которые требуют улучшения. Мы провели внутреннее расследование по указанным Вами фактам, приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию. К сожалению, имело место нарушение стандартов работы и правил коммуникации администраторами рецепции.
   С персоналом проведена дополнительная работа, обращено внимание сотрудников на полноту предоставляемой информации,корректность общения с клиентами, а также осуществление записи на прием самостоятельно. Относительно цен, то стоимость на услуги в МЦ «ВАСЕДА» остаются в среднем сегменте цен на медицинском рынке.

   Надеемся, что и в дальнейшем Вы будете пользоваться услугами нашей клиники!

   Будьте здоровы!

 80. 16.03.2017

  Спасибо, всему персоналу клиники, особая благодарность хирургу Олесь А.Э. врачь очень хороший и отзывчивый. Чувствуется рука профисионала.
  СПАСИБО!!!!!

 81. 16.02.2017

  Жегов Сергей Владимирович-отличный специалист, честный и порядочный человек. С опытом работы в стационаре, а не только на консультациях, как у некоторые врачей. Спасибо Вам за помощь и за проявленную заботу! Рекомендую!

 82. 13.02.2017

  4.02.17 г. была на приеме у невропатолога Жогова С.В.
  Получила высококвалифицированную консультацию. Осталась очень довольна.
  Сергей Владимирович, огромное Вам спасибо за Ваш труд, профессионализм, тактичное и внимательное отношение к своим пациентам .

 83. 11.02.2017

  Спасибо вашей клинике ! Хожу туда уже как на работу , лечусь только у вас ! Отдельно спасибо Ольге Петровне Столяр за человеческое отношение , и Александру Владимировичу ( ортопеду) за рекомендации по лечению =)

 84. 08.02.2017

  Добрый день.
  Посещаю клинику уже более 3-х лет. Хочу поблагодарить весь коллектив клиники за внимательное и чуткое отношение к пациентам.
  Особенно хочу отметить гинеголога – Голимбиевскую О.С. это ВРАЧ от Бога и прекрасный человек.
  Невропатолога – Жогова С.В. очень внимательный, тактичный человек и прекрасный специалист.
  ЛОР- Якобчук Т.В.просто профессионал, мастер своего дела и хороший человек, а ведь это так важно когда врач имеет прекрасные человеческие качества.
  Спасибо Вам всем ОГРОМНОЕ!!!

 85. 24.01.2017

  Доброго вечора!Хочу виразити подяку персоналу з яким я спілкувався по телефону,це люди, які потребують поваги!Я отримав по телефону більше інформації, ніж після консультації з лікарем!Мало того,що я отримав більше інформації про здачу аналізів від колл-центра, так і дружина була позитивно здивована професіоналізмом немедичного персоналу!Дівчата швидко змінили наш графік відвідувань,після нашого запізнення!Дякую за високу людяність!

 86. 20.01.2017

  Являюсь клієнтом МЦ “Васеда” не перший рік, вела вагітність в гінеколога Голімбієвської О.С., дуже хороший лікар, тепер вся жіноча частина сім”ї тільки до неї. Вирішила і сина возити сюди з Києва, порадили педіатра Мовчан О.С. і справді, людина віє теплом та професіоналізмом. Але була дуже не приємна ситуація з оператором Оленою, ми спізнювались, не могли додзвонитись, щоб попередити,-весь час було занято. Потім вже передзвонили нам і приказним тоном розказували, що ми “не маємо права спізнюватись”, сказала, що нас не приймуть.Я не оправдовую себе, потрібно розраховувати свій час але я не думаю,що корректно розмовляти з клієнтами в такому тоні,бувають різні ситуації.По приїзду в клініку нас прийняли без проблем і просто попередили,щоб не спізнювались. Але це ще не все,ми були записані на УЗД на вечір,коли прийшли,виявилось,що Олена озвучила нам не правильний час прийому. Але адміністратори знову вийшли із неприємної ситуації і знайшли час,щоб я з піврічною дитиною, не приходила повторно. Цим відгуком хочу сказати,що не можна,не розібравшись в ситуації бути грубими з людьми,а особливо з клієнтами,кожен помиляється,як власне і вийшло! В МЦ “Васеду” ще прийду і так само радитиму всім як і раніше! Всім добра і міцного здоров”я!

  • 20.01.2017

   Вдячні за Ваш об’єктивний відгук щодо роботи Медичного центру «ВСЕДА». Нам дуже важливий зворотній зв’язок так як завдяки Вам, ми стаємо кращими і прагнемо надавати високий рівень послуг задля комфорту наших клієнтів.
   Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася.
   Будьте здорові!

 87. 25.12.2016

  Большая благодарность Лапенкову Михаилу Александровичу. Он очень грамотный и позитивный доктор.Посоветовала его моя подружка,которой он помог.Я год ходила по разным центрам ,сдавала массу анализов,а Михаил Александрович мне несколько раз сделал узи и сказал вероятные причины.Направил к гинекологу-эндокринологу.Через три месяца лечения я забеременела!!!Ура!

 88. 17.12.2016

  была на приёме у кардиолога Позняк Ю В, очень довольна,сделала у неё узи сердца ,электрокардиограмму и получила исчерпывающую информацию по лечению, Советую

 89. 07.12.2016

  Спасибо большое, за оперативное решение проблемы. У нас двухсторонний отит, врач очень внимательный. Надеюсь быстро пойдём на поправку.

  • 08.12.2016

   Желаем Вам скорейшего выздоровления. Рады были помочь.

 90. 07.12.2016

  Добрый день!
  Не могу попасть с ребёнком (1,5 годика) к лору с понедельника. Уже болит ухо, не знаю, что делать. Записали на субботу. Раньше места нет. Педиатр отправила к лору- не её вопрос

  • 07.12.2016

   Добрый день.
   Спасибо за Ваш отзыв, пожалуйста, сообщите Ваши контактные данные и ФИО ребенка, постараемся Вам помочь.

 91. 05.12.2016

  Столяр Ольга Петрівна- чудовий лікар. Огляд провела дуже добре, все пояснила, я задоволена. побільше таких чуйних лікарів.

 92. 15.11.2016

  Большое спасибо кардиологу Юлии Владимировне !!!! Очень понравилась мне ,я была у нее на ЭХОКГ и на консультации .Обязательно прийду еще ,рекомендую!

 93. 08.11.2016

  Добрий день. Хочу висловити вдячність лікарю-хірургу, Олесеві Андрію Євгеновичу за своєчасно проведену операцію, професійну майстерність, увагу та турботу до пацієнтів, моральну підтримку!
  Також окрема подяка медичним сестричкам та персоналу клініки за професійне ставлення до своїх обов’язків!
  З повагою, Наталія.

 94. 07.11.2016

  Здравствуйте,хочу выразить свое недовольство,вот уже который раз пытаюсь записаться к врачам на прием и все время не могу попасть,то один врач,то второй на курсах,работают только по 1 дню в неделю.с педиатрией все сложно вообще,так как Мовчан Ольга Сергеевна прекрасный специалист и к ней нужно записываться заранее..и хорошо если все хорошо с ребенком что можно подождать,а если есть проблемы и нужно срочно,то что хотите то и делайте,предлагают другого врача,но зачем мне другой если я обслуживаюсь у своего??? в большинстве частных клиник на день выделяют какое то время для случаев если нужно срочно(по скорой)…хочу обратить внимание на это администрацию клиники,так как даже сейчас у моего ребенка аллергия и мне невозможно записаться..а мы постоянные клиенты

  • 08.11.2016

   Спасибо за Ваш отзыв. Нам очень важна обратная связь, так как благодаря Вам, мы становимся лучше.
   Прошу Вас сообщить свои контактные данные, и мы постараемся Вам помочь и записать Вашего ребенка на консультацию к лучшим специалистам МЦ ВАСЕДА на ближайшее время.
   Желаем Вам здоровья!

   • 09.11.2016

    Спасибо , мы сегодня чудом попали на прием))

 95. 17.10.2016

  Хочу виразити подяку педіатру Гиндич Юлії Юрівній. Юлія Юріївна спостерігає нашу дитину з 2 місяців. Дуже уважний лікар, завжди знаходить підхід до дитини. Обстежує дуже ретельно, нічого не упускає з виду. Коли є необхідність, ми телефонували їй навіть в не робочий час – завжди відповість на всі запитання.

 96. 12.09.2016

  Проходили врачей перед садом. Все доктора отнеслись к ребенку внимательно, были даны рекомендации. Все по времени, без каких-либо задержек. Я очень довольна. Спасибо :)

 97. 01.09.2016

  Хочу виразити подяку массажисту “Васеди” Бабич Юрію Івановичу .Такі спеціалісти ,як Юрій Іванович ,підтримують імідж
  “Васеди” на ринку послуг . Лариса .

 98. 16.08.2016

  Спасибо,за консультацию кардиолога:за 40 мин специалист сделал маме Узи сердца,ЭКГ, обследовал, расписал лечение и дообследование!Доступно и просто обьяснил, что к чему!Очень бдагодарен!

 99. 05.08.2016

  Перечитала “обновленную” дисконтную программу и не поняла, что собственно изменилось? 5%,7%,10% – было, куда делась макс. 20% – для многодетных семей? детей-инвалидов? С увеличением цен на мед услуги автоматически увеличивается порог получения дисконта…. Никакой экономии нет, не обманывайте людей. Раньше как-то досупнее было и написано было понятно и логично!

 100. 12.06.2016

  Отзыв этот не опубликуют но пишу модератору данного меседжа.
  Разочарован, сильно, приехали в неделю в Акварели, подёргали двери в воскресень и было закрыто везде!!! На сайте и на дверях написано что в восрксенье работаете с 9 до 16,00 – очевидная ложь.

  • 15.06.2016

   Добрый день.
   Благодарим Вас за отзыв о работе Медицинского центра “ВАСЕДА”, тем более, когда отзыв негативный. В связи с производственной необходимостью МЦ “ВАСЕДА” в прошлое воскресенье, 12.06.2016 г., работал до 13.00, о чем было извещено клиентов на рецепции и входной группе клиники. Поскольку все записи на прием осуществляются через контакт-центр, операторы ориентировали клиентов относительно графика работы в этот день.
   Учитывая особенности входной двери, а именно затемненные стекла, для лучшей видимости объявления было вывешено с наружной стороны и, не исключено, что оно могло быть сорвано как ветром так и прохожими.
   Приносим свои извинения за предоставленное неудобство и напоминаем, что МЦ “ВАСЕДА” работает: с понедельника по субботу с 08.00 до 20.00, в воскресенье: с 09.00 до 16.00.
   Запись на прием осуществляется через контакт-центр по номерам телефона:
   +38 (044) 230-82-82
   +38 (095) 230-82-82
   +38 (093) 440-82-82
   +38 (096) 922-82-82
   Желаем Вам здоровья!

 101. 10.06.2016

  Очень довольна приемом кардиолога Дмитрия Дмитриевича. За сознательную жизнь была у 3-4 кардиологов, но так внимательно осмотрел врач впервые, удиляя много внимания заболеваниям всего организма, которые влияют на сердце.
  Очень довольна!!!!

 102. 23.05.2016

  Хочу подякувати Голімбієвській Ользі Сергіївні! Всю вагітність вона мені допомагала і словом і ділом. Не передати словами, як я вдячна їй!! Рекомендую її всім своїм знайомим.

 103. 17.05.2016

  Хотел выразить своё не довольствие работой платной поликлиники, обратите внимание, платной! Во первых, я, должен подстраиваться с ребенком под график клиники, а не клиника под меня и еще платить за это. Во вторых большинство врачей работает по три часа в день, один два раза в неделю! Как для платной клиники это не приемлемо. На таких условиях работает любая муниципальная поликлиника, за что Вам платить, где Ваш сервис и индивидуальный подход? С маленьким ребенком очень сложно подстраиваться под такой график. Да и за что тогда платить? Я давно уже спорю с администрацией по поводу обслуживания. И думаю, что нужно как то прекращать Вам наживаться на людях, при этом не давать полноценного обслуживания! Я посещал разные частные клиники и Ваша, самая отвратительная! Зачем Вы здесь нужны? Ради своей наживы?

  • 23.05.2016

   Уважаемый Сергей
   Спасибо за Ваш отзыв. Медицинский центр “ВАСЕДА” работает 7 дней в неделю. Врач физически не имеет возможности вести консультационный прием целый день, соответственно, приемы проводятся согласно с утвержденных графиков. И да, конечно, Вы правы, есть врачи узкой специализации, которые приходят на приемы только в определенные дни – в их постоянном присутствии нет необходимости. Да, действительно, когда болен не особо хочется ехать в другой город, но, к сожалению, реалии таковы, что доктора также добиваются более полноценной загруженности своего рабочего времени.
   Проанализировав Ваше посещения нашей клиники, хотим отметить, что Вы, записываясь на прием, не являетесь в клинику, тем самым выделенное под Вас время уже не может быть занято другим пациентом, которому наша клиника, как Вы выразилась «нужна». И таких пациентов, поверьте, более чем достаточно.
   Если у Вас есть конкретные замечания к работе врачей, сообщите, пожалуйста, ситуацию которая сложилась и мы примем соответствующие меры.
   Все отзывы с указанием фамилии доктора, конкретных претензий и недовольства удовлетворены – или сделан возврат средств, если консультация доктором проведена некорректно, или предоставлена повторная консультация другого специалиста, или связывались с пациентами и их проблема решена, и т.д. в каждом случае по-разному. Так как мы стремимся предоставлять высокий уровень услуг для комфорта наших пациентов.
   Отзывы, у которых не указаны конкретные детали, по которым можно определить произошедшее, очень трудно корректировать для исправления ситуации.

   Желаем здоровья!

 104. 11.05.2016

  Была у нового кардиолога:сделала узи сердца, проконсультировала ребенка,обьяснила все быстро и доступно.Врач с большой буквы.Получила море удовольствий от консультации!СПАСИБО!

 105. 14.04.2016

  Хочу оставить отзыв о сотрудниках на рецепшине в МЦ в Акварелях. Сегодня пришла сдавать кровь на ХГЧ для выявления беременности. При этом я была с годовалым ребенком на руках. Девушка на рицепшине (не знаю имени, светленькая молодая) сразу же отметила мне в листочке направления Свободный В-ХГЧ. Я сдала кровь, оплатила. Выйдя из клиники заглянула в акт и я решила зайти в клинику еще раз переспросить правильно ли я сдала анализ (пару дней назад я сдавала это анализ и мне показалось, что он назывался иначе), на что мне та же девушка с уверенностью заявила, что все правильно. Сказала, что Свободный В-хгч это анализ на выявление беременности. Я спокойно пошла домой. Прийдя домой я решила перепроверить. И оказалось, что я сдала не тот анализ! Я опять собираю годовалого ребенка и мчусь в клинику. Девушке на рисепшене говорю, что вы мне отметили не тот анализ! мне нужен Общий ХГЧ а не свободный! Сводный В-ХГЧ делается при скрининге! На что она мне сново стала доказывать, обратное! После этого вышла медсестра, которая подтвердила правдивость моих слов. Я доплатила разницу между анализами. Но девушка на рисепшине даже не извинилась за неудобства, которые у меня возникли в связи с ее некомпетентностью и за то, что мне беременной с годовалым ребенком пришлось 2 раза ходить в клинику, чтоб переубедить ее в том, что она неправильно отметила мне анализ!!! Руководство клиники обращаю внимание на то, что сотрудники на рисепшине -это лицо Вашей клиники! И такие некомпетентные и некультурные люди не должны работать, если не умеют!

  • 27.04.2016

   Благодарны Вам за объективный отзыв о работе сотрудников Медицинского центра “ВАСЕДА”. Нам очень важна обратная связь, так как мы стремимся предоставлять высокий уровень услуг для комфорта наших пациентов. Указанная Вами ситуация рассмотрена. Согласно Стандартов работы медицинского центра “ВАСЕДА” администраторы не имеют права заполнять лист-назначения лабораторных исследований. В данном случаи администратор Вам помогла, уточнив у Вас правильность поставленной отметки, но к сожалению, уточняющий вопрос относительно вида анализа задан не был. Со своей стороны можем сказать, что был проведен конструктивный разговор с администратором, который Вас обслуживал, чтобы не допустить подобную ситуацию в дальнейшем. Приносим извинения за сложившеюся ситуацию.

 106. 25.03.2016

  Выражаю огромную благодарность всему персоналу клиники! Люди достойны Уважения с большой буквы, спасибо за качество предоставляемых услуг!

 107. 24.03.2016

  Доброго дня! Хочу залишити відгук про педіатра Мовчан Ольгу Сергіївну! Уважна, ввічлива, професійна! Тактовно та чітко все пояснює! Я була на прийомі з немовлям 5 міс, а пізніше й з донею 6 р. В обох випадках лікар проконсультувала й надала допомогу на всі 100 !!! Раджу всім! Щиро дякую!

  • 22.12.2016

   Ольга Сергеевна Мовчан не просто хороший врач! Она Человек! Мы у нее с рождения и готовы переехать за ней в другой город)). Спасибо ей за здорового ребенка.

 108. 22.03.2016

  Хочу подякувати Голімбієвській Ольгі Сергіївні за мою маленьку крихітку. Тільки дякувати їй я змогла завагітніти і виносити дитину. До цього я три роки бігала по інших лікарях,які просто розводили руками . А коли нарешті завагітніла, через їхню халатність та некваліфікованість втратила її. На мою думку Оля Сергіївна- це лікар від Бога (вибачте за “громкі” слова, але це насправді так).В наш час складно знайти лікаря,яка не тільки виконує свою роботу, а й дуже душевна та просто хороша людина . Дякую Вам)))) Ви просто класна))

 109. 09.03.2016

  Нещодавно була з дитиною на прийомі у ортопеда Гринівецького О. В. Мені дуже сподобалось, як лікар оглянув мого синочка, і показав як правильно робити фізкультурні вправи, яким я не приділяла достатньо уваги. Тепер розумію, що просто боялась їх виконувати з трьохмісячно дитиною. Дякую Олександру Володимировичу!

 110. 29.01.2016

  Хочу поблагодарить Величко Светлану- детского врача дерматолога за оказанную нам высококвалифицированную помощь . Обратились с новорожденным ребенком – были непонятные высыпания на теле в паховой области , между пальчиками и на попке . До этого отвезли малышку к специалисту который по первичному осмотру, без анализов и прочих исследований поставила нам неутешительный диагноз. Моя подруга порекомендовала нам обратиться в Веседу и врача которому сама неоднократно обращалась со своим ребенком . Величко Светлана , поставила нам диагноз и опровергла тот, который нам поставили в другой клинике – чем очень нас успокоила . Благодаря ей и профессионально назначенной схеме лечения за неделю у нас исчезли все высыпания.

 111. 23.12.2015

  До клініки завітала вперше. Спочатку здала аналізи, результати прийшли поштою раніше ніж очікувала при тому у неділю, що дуже приємно здивувало. На прийомі була у лікаря-гінеколога Голімбієвської Ольги Сергіївни, лікар дуже уважно вислухала, ставлення прекрасне, зрозуміла що у мене дуже очікувана вагітність і не робила “різких” діагнозів, що вагітністі може й не бути, напевно розуміла. що я могла ще більше хвилюватись:) – саме це говорить про відношення лікаря до пацієнта! Записана на потворний прийом. Рекомендую дівчатам.

 112. 21.12.2015

  Добрый день. Сегодня сдавали анализы ребёнку перед прививкой. После чего девочки на ресепшн вручили мне счёт для оплаты в сумме 185 грн. и уведомили что консультация педиатра перед прививкой 220 грн.На вопрос о том что ранее в услугу Вакцинация анализ и консультация были включены, и кроме того по сегодняшний день у Вас на сайте указано что:
  (* Зверніть увагу на те, що в медичному центрі «Васеда» в послугу «вакцинація» включена вартість необхідних аналізів та консультація педіатра. Пам’ятка для батьків щодо догляду за дитиною після щеплення.)Я получила ответ, что Даная услуга больше не предоставляеться и всё оплачивается отдельно. Простите, почему тогда у Вас на сайте с * не изменена данная информация?! Обращались к Вам неоднократно с старшими детками и всегда были довольны качеством предоставляемых услуг, отношением врачей и ценами, поэтому и обратились в очередной раз к Вам. Но сегодняшняя ситуация очень странная, учитывая что после моего замечания на ресепшн по поводу оплаты, медсестра стоящая рядом вообще заявила, не факт что завтра после консультации педиатра нам вообще сделают прививку, ведь и вакцины мало! Как так?!

  • 21.12.2015

   Уважаемая Анастасия!
   Благодарим Вас за оставленный комментарий и приносим извинения за сложившуюся ситуацию.
   На сайте была указана устаревшая информация, на данный момент информация изложена корректно.
   Уточните, какая вакцина вас интересует?

 113. 21.12.2015

  Добрый день!Хотелось бы оставить отзыв о враче,который спас нас не единожды.Светлана Соломоновна- детский врач дерматолог.После первого обращения к ней,со своей старшей девочкой,остались довольны, т.к диагноз поставлен точно и лечение назначено конструктивное,что привело к скорейшему выздоровлению:)Водила к ней на прием своего младшего сыночка,врач сумел найти подход и точно поставить диагноз,хотя нас терзали немного сомнения.Но уже на следующий день виден был результат от назначенного лечения.Теперь Светлана Соломоновна в “нашем списке” врачей,которым мы ДОВЕРЯЕМ!!!Как мама двоих детей,которая повидала не мало врачей,могу с уверенностью рекомендовать этого врача другим родителям.

 114. 19.12.2015

  Добрий день! Два тижні тому у мого сина ( вік 6 місяців) виникнув дерматит. Ми звернулися в клініку, дерматолог був потрібен терміново і нас дійсно порадувало те, що лікар приймала в суботу! На жаль, вдруге при відвідуванні клініки, ми зіткнулися з проблемою невідповідності часу запису на прийом і самим прийомом, нам довелося чекати 25 хв, а з 6-ти місячною дитиною перед вхідними дверима, через які весь час заходять відвідувачі, це мало приємно.
  Нас прийняла дитячий дерматолог Світлана Соломонівна, лікар дуже уважно оглянула, вислухала, дала пояснення призначення і настанову як діяти. Вже на третій день лікування симптоми захворювання зникли, лікуватись продовжували по схемі, все нормалізувалося. Дуже вдячні лікарю, можемо сміливо рекомендувати!!!!

  • 19.12.2015

   Шановна Ольго!
   Дякуємо за зворотній відгук та приносимо свої вибачення за те, що Ви були змушені чекати. Наразі з Адміністраторами буде проведена роз’яснювально-профілактична бесіда для уникнення в подальшому часу очікування консультації в клініці.

 115. 16.12.2015

  Доброго дня!

  У моєї доньки уже довго існувала проблема зі шкірою. У 4 роки у неї почався висип на руках і їй поставили діагноз атопічний дерматит. Ми лікувались у багатьох дерматологів. Одні нам радили дієту, інші – приймати препарати, які будуть чистити лімфосистему, треті – ще щось грандіозніше! Але проблема не зникала. У пошуках чергового крему, який би зняв свербіж, зволожив руки і хоч якось заживив ранки на руках, я зрозуміла, що проблема все одно не вирішиться. І я почала шукати дерматолога. Так і почалося моє знайомство з МЦ «ВАСЕДА». Ми потрапили на прийом до дитячого дерматолога Величко Світлани Соломонівни. Я настільки вдячна їй! Всього за 3-4 дні лікування почали заживати і проходити ранки, припинився свербіж, а щастю дитини не було меж! Атмосфера на прийомах у дерматолога завжди така спокійна, дружня! Світлана Соломонівна справжній професіонал, її поради нам дуже стали в нагоді! Дуже Вам дякую, Світлано Соломонівна, за Вашу допомогу!

 116. 15.12.2015

  День добрий

  Я дуже рада, що познайомилась з педіатром Мовчан Ольгою Сергіївною. Тактична, коректна, чітка і дуже професійна лікар.

 117. 09.12.2015

  Чому на сайті немає цін?

 118. 04.12.2015

  04.12.2015 на 18:00 я была записана заранее к дерматологу на задачу анализов на демодекс. К сдаче анализов готовилась, но сдать не получилось. Так, прождав 15 мин. я ушла, при этом меня даже не предупредили, что надо ждать и сколько? ПОЧЕМУ ТАКОЕ ОТНОШЕНИЕ К КЛИЕНТУ? Ведь к вам идут люди, которые готовы платить деньги, и не маленькие. Сервис равен нулю. Мало того, что эти анализы стоят в пять раз дороже чем в обычной клиники (но я готова была заплатить за сервис и даже лечится, если бы понадобилось) так и атмосфера ужасная. Персонал постоянно громко смеётся, на весь зал между администрацией и медперсоналом нелепые шутки. Такое впечатление, что не клиника, а ресторан по имени “Васеда”. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

  • 04.12.2015

   Шановна Ольго Володимирівно!
   Дякуємо Вам за зворотній зв’язок та приносимо свої вибачення за ситуацію, яка склалася.
   В ході розслідування було вивялено, що по причині запізнення першого пацієнта на прийом на 15 хв, Ваш візит був затриманий на 15 хв відповідно.
   В якості відшкодування моральних збитків, пропонуємо Вам пройти обстеження на демодекс – безкоштовно у будь який для Вас зручний час!

 119. 03.12.2015

  С Днем рождения!!! успехов и процветания вам и вашей клинике!!!

 120. 25.11.2015

  Я приезжаю в МЦ “ВАСЕДА” из Киева.
  О центре самые лучшие впечатления и отзывы.
  Ольга Сергеевна Голимбиевская – прекрасный специалист, профессиональна, доброжелательна, приятна в общении. На приеме у такого человека и все проблемы со здоровьем нивелируются.
  Отдельное спасибо администратору Оксане – внимательная, обязательная, ничего не забывает, вовремя присылает необходимую информацию.
  Желаю успехов и процветания центру и всему персоналу.

 121. 15.11.2015

  Здравствуйте, была на приеме у ЛОРа Котляровой И.И. еще в марте этого года. Результат лечения по ее схеме – невыносимая боль, ухудшение состояния, лечение в другой клинике, где отменили ПОЛНОСТЬЮ ВСЕ, что прописала Котлярова!!!!! При условии, что я на тот момент кормящая мама, пришедшая на прием с 3-х месячным ребенком и чтобы прояснить ситуацию для Котляровой, которая заподозрила гайморит, бегала в поликлинику на рентген ( ВРЕДНО для кормящей мамы рентген)! Этот снимок я забыла взять в клинику, где меня вылечили, то есть необходимости для настоящего специалиста в нем не было! Но главный смысл моего отзыва о НЕКОМПЕТЕНТНОСТИ врача!!!!!! Пишу только сейчас, потому как не одинока в своей ситуации – недавно слышала похожую историю о визите к Вам!!! Желаю никому не болеть!!! Надеюсь мой отзыв будет напечатан.

  • 16.11.2015

   Уважаемая Алла!
   Благодарим Вас за обратную связь и приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию. Ваш отзыв передан руководству медицинского центра “Васеда” для проведения служебного расследования о результатах которого, мы сообщим Вам в телефонном режиме.

 122. 09.11.2015

  Знаю, что даже из Киева едут люди на прием))) А это говорит о многом!!! Как это классно, что далеко ходить не надо, т.к. вы находитесь в нашем доме)))

 123. 31.10.2015

  Нещодавно була на прийомі у Ірини Гнатівни. Уважна, приємна лікарка. Завжди правильно ставить діагноз та призначає ефективне лікування. Справжній професіонал.

 124. 30.10.2015

  Мы всей семьей лечимся у семейного врача Яременко Алены. Она настоящий профессионал своего дела.

 125. 27.07.2015

  Сегодня были на приёме у педиатра Мовчан О.С. остались очень довольны, хороший специалист и приятный человек.

 126. 22.05.2015

  Здравствуйте. Обращались несколько раз с ребёнком(3 года) к детскому лору – Ирине Игнатьевне. Врач отлично нашла подход к ребёнку, он спокойно даёт провести полный осмотр, хотя раньше даже при виде врача в поликлинике начинался плач и живот это всё что им удавалось нормально осмотреть:0) . Про других врачей теперь говорит:”это ж не наша тётя врач” Спасибо Ирине Игнатьевне и ” Васеде”.

 127. 06.05.2015

  Були на прийомі з дитиною у лор-лікаря Ірини Гнатівни- лікар просто супер, дуже уважна та приємна, не треба витягувати інф., дуже доступно надає консультацію та призначає лікування.
  Також була на прийомі у дерматолога Наталіїї Олексіївни – мало отримала інф. щодо своєї проблеми, бо користуючись інтернетом сама більше володіла інф.

 128. 06.04.2015

  Довольны обслуживанием по всем параметрам, но есть одно замечание. Не смотря на наклейки Макстеркард/Виза, которые обозначают, что я могу расчитаться картой, еще ни разу это не получилось. При вопросе администратору, могу ли я заплатить картой, девочки смущенно отводят глаза и говорят, что терминал пока не работает. У меня такое впечатление, что он “не работает” для удобства сведения кассы в конце дня, но это субъективно) Прошу Вас обратить на это внимание, и все-таки настроить возможность безналичного расчета)

  • 07.04.2015

   Шановна Катерино!
   Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. На данний момент в клініці відбувається технічне налаштування нових POS-терміналів, у зв’язку з цим, клієнтів вимушені тимчасово розраховувати готівкою. Приносимо свої вибачення за створену незручність.
   З повагою, Адміністрація МЦ «Васеда»

 129. 01.04.2015

  Добрый день Васеда.
  Вы нам очень нравитесь.Хожу к вам с дочкой к педиатру Мовчан О.С.она очень хороший доктор.сколько нам уже помогла,спасибо вам большое Ольга Сергеевна.Было такое даже среди ночи звонили с вопросами и всегда получали от нее ответы.мы очень довольные.

 130. 31.03.2015

  Добрый день,
  30.03.2015 я сдала в вашем центре анализ на д-димер. Согласно информации указанной на листе приема анализов и на вашем сайте данный анализ должен быть выполнен вами в течение 2 рабочих дней. По истечению данного времени результатов анализа я так и не получила, как и не получила звонка от вас с объяснением причины задержки. На мой запрос почему я не могу вовремя получить результат своего анализы вразумительного ответа мне не дали (оператор Леся) просто сказали, что анализ находится в работе. Ответственная за данную работу – Пенгина Татьяна Ивановна (со слов оператора).
  Я не очень понимаю почему я платить должна вовремя и в полном объеме, а услуги от вас получать как-нибудь…

  • 31.03.2015

   Шановна Ірино!
   Термін виконання даного аналізу – 2 робочі дні. Дата здачі аналізу – 30.03, відповідно результат буде – 01.04 до обіду.

 131. 19.03.2015

  Чи беруть у дітей кров з пальця чи тільки з вени?

  • 20.03.2015

   Шановна Юліє!
   В клініці беруть кров як з вени так із пальця, скарифікатором.

 132. 01.03.2015

  Очень нравится Ваша клиника, делали УЗИ сердца ребёнку, УЗИ по гинекологии, посещали дерматолога, гинеколога, а особенно часто посещаем педиатра, так как в семье двое детей. Очень доброе отношение, никаких очередей, специалисты на высшем уровне, поэтому всем рекомендуем эту клинику! Цены соответствуют качеству предоставляемых услуг, но единственное, чего бы очень хотелось, это чтобы цена на повторный приём к педиатру была ниже, хотя бы в первые пять дней, после последнего визита. Бывает, заболел ребёнок – сразу бежим к Вам. Назначенное лечение всегда помогает, а вот на проверку идти или нет обычно раздумываем, так как вроде бы всё нормально, а платить нужно столько же в наше нелёгкое время. Поэтому чаще не идём. Это лишь моё пожелание)) Спасибо за внимание! Процветания и благодарных клиентов Вам желаем!!!

 133. 18.02.2015

  Доброго вечора!Хочу висловити свою подяку Ользі Сергіївні Голімбієвські!!!Дуже уважна, приємна, а головне прекрасний спеціаліст!!Я дуже задоволена,що потрапила до неї!І взагалі, задоволена сервісом медичного центру “ВАСЕДА” Дякую вам!

 134. 16.02.2015

  Не один раз были с ребёнком на приёме у педиатра Гиндич Юлии Юрьевны, ни разу не подвела, очень внимательная, лишнего не назначает, всё понятно объясняет. Хотя первый раз мне показалось, что она молодая и, возможно, опыта мало, но все сомнения развеялись. Юлия Юрьевна действительно врач от Бога! Теперь только к ней стараемся попасть. Всегда после визита только приятные эмоции! Спасибо Вам большое!

 135. 01.02.2015

  В червні 2015 року видаляла доброякісне новоутворення на шкірі в районі живота. Після проведеної операції першу перевязку робила в клініці, а всі інші сама. Через 2 тижня наружний шов розійшовся, лікар-хірург пояснив ускладнення несприйняттям мого організму шовного матеріалу. Директор клініки по факту ускладнення поговорила зі мною особисто. Мені повернули гроші за процедури що були пов’язані з ускладненням. Всі процедури по лікуванню ускладнення в клініці не провели, бо я поїхала з міста. Мені дали виписку (щоб за потреби показати її і шов на новому місці) і кілька разів дзвонили і питали про мій стан. В мене залишилося позитивне враження про клінніку.
  Плюси: 1.молода клінніка, а, отже, чуйне ставлення до кожного клієнта (включаючи особисті бесіди з директором)
  2. Аналіз крові з пальця брали цивілізованим скаріфікатором (надіюсь, не помилилася з назвою) і це взагалі не боляче)))
  3. Помірні ціни
  Едине питання щодо якості в мене виникло коли показник згортання крові медсестра міряла секундоміром на мобільному телефоні при мені
  Після такого першого враження, восени я порадила чоловіку звернутися в Васєду, коли в нього часто і сильно боліла голова. Йому лікар невропатолог не сподобалася, тому що прописала ліків десь на 1000 грн і 80% з них за гомеопатію. Також лікар вказал місце де цю гомеопатію можна придбати.

  • 13.02.2015

   Шановна Оксано!
   Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. На даний момент в МЦ “”Васеда”” веде прийом новий лікар-невропатолог. Пропонуємо Вам записатись на прийом і отримати -10% за телефонами call-центру: (044) 230-82-82, (093) 922-82-82, (096) 230-82-82, (095) 230-82-82
   З повагою, Адміністрація МЦ «Васеда»

 136. 16.01.2015

  Выражаю свою искреннюю благодарность ОЛЬГЕ СЕРГЕЕВНЕ ГОЛИМБИЕВСКОЙ. Внимательная, грамотная, настоящий знаток своего дела! Эмоции после приёма – самые положительные. Я с удовольствием буду лечиться у такого доктора! СПАСИБО!!!

 137. 16.12.2014

  Недавно пошла на консультацию к ортопеду в Вашу клинику. На вид – молодой доктор, сначала закралось сомнение, честно говоря. Но после приема я поняла, что не ошиблась. Все очень понятно и доходчиво объяснил. Рассказал, откуда взялся-таки мой диагноз, и как с ним быть. За такие деньги – всем советую.

 138. 11.12.2014

  Я знаю, что у Вас врачи по записи. Подскажите, а на анализы тоже надо записываться? Или можно просто прийти и сдать? Заранее спасибо.

  • 11.12.2014

   Шановна Маріє!
   Аналізи, що здаються натщесерце приймаються з 8:00 – 11:00. Інші аналізи здаються протягом дня (3 години бажано не приймати їжу та напої до здачі аналізів).
   Детальна інформація за телефонами call-центру: (044) 230-82-82, (093) 440-82-82, (095) 230-82-82, (096) 922-82-82

 139. 03.12.2014

  Вітаю центр з першою річницею! Дякую за професійний підхід та турботу до своїх клієнків. Бажаю Вам успіхів та нових досягнень в вашій справі.

  • 05.12.2014

   Шановна Ірино!
   Дякуємо за ваші теплі слова!

 140. 03.12.2014

  Посещаем клинику с ребенком ежемесячно, благодарны вам за труд! И отдельное спасибо педиатру Мовчан О. С., прекрасный специалист и приятный человек.

 141. 19.11.2014

  Была с ребенком 6 м на приеме у педиатра Мовчан О.С., осталась очень довольна. Врач грамотная, внимательная, уделяет много времени, рассказывает на понятном для мамы языке. Ребенок все время улыбался. Сама посещала гинеколога Голимбиевскую О.С., ну а тут слов нет-Врач от Бога и Человек с большой буквы. Теперь только к ней. Спасибо большое за таких врачей клинике. Молодцы.

 142. 18.11.2014

  В клинике “Васеда” работает наш любимый врач – педиатр Ольга Сергеевна Мовчан. Очень любим ее за доброту, аккуратность, внимательность, компетентность, неспешность и в то же время четкость и уверенность в поставленных диагнозах и назначенном лечении и, конечно же, огромный опыт, профессионализм и любовь к деткам и своей работе. Ольге Сергеевне равных нет, хотя пришлось пообщаться с очень большим количеством докторов… Никогда не перестанем ее благодарить!!!

 143. 02.11.2014

  Моя семья счастлива,что наконец то в Вишневом появилась приличная клиника.Сдавала у вас анализы и делала узи.Осталась всем довольна.Жаль,что пока не делаете эндоскопию.

 144. 31.10.2014

  Скільки коштує прийом до гінеколога.Дякую за відповідь.

 145. 31.10.2014

  Скажіть будласка що потрібно з собою мати на прийом до гінеколога?

  • 31.10.2014

   Шановна Людмило!
   На прийом до гінеколога нічого з собою брати не потрібно, окрім гарного настрою.
   З повагою, Адміністрація МЦ “Васеда”

 146. 28.10.2014

  Доброго дня.Чи є у Вас відповідні знижки для дітей інвалідів, і чи обслуговуєте Ви дітей з діагнозом ДЦП, дайте відповідь.

  • 28.10.2014

   Шановна Юліє!
   В медичному центрі “”Васеда”” передбачена максимальна знижка дітям інвалідам в розмірі – 20%
   За детальною інформацією прохання звертатись за телефонами: (044) 230-82-82, (093) 440-82-82, (096) 922-82-82, (095) 230-82-82.
   З повагою, Адміністрація МЦ «Васеда»

 147. 25.10.2014

  Мед.центр Васеда мне понравился. Доброжелательное отношение к пациенту ощущается сразу при входе. Но очень не хватает таких цпециолистов как: аллерголог,пульмонолог,дермотолог.

  • 25.10.2014

   “Шановна Тетяно!
   Дякуємо Вам за відгук та побажання, ми приймемо їх до уваги. В МЦ «Васеда» веде прийом лікар дерматовенеролог. За детальною інформацією та запису на прийом прохання звертатись за телефонами: (044) 230-82-82, (093) 440-82-82, (096) 922-82-82, (095) 230-82-82.
   З повагою, Адміністрація МЦ «Васеда»”

 148. 16.10.2014

  Добрий день! Висловлюю свою вдячність медичному центру “Васеда”. Не раз користувалася послугами та була задоволена результатом. Але сталася прикра ситуація, яка мене дуже засмутила. Моя мама прийшла на повторний (третій) огляд до гастроентеролога і заплатила не 115 грн, що заявлені у прайсі, а 185 грн, бо лікар вирішила, що дану консультацію вона провела як “первинну”. Будь-ласка, внесіть ясність у дану ситуацію! Дякую.

 149. 11.10.2014

  Была несколько раз на приеме у гинеколога ГОЛІМБІЄВСЬКА ОЛЬГА СЕРГІЇВНА, Осталась Очень довольна и компетентностью доктора и просто человеческими факторами, которые в наше время большая редкость!!! Остались только положительные эмоции от доктора и персонала! Цена – качество, соответствуют!!! Рекомендую…

  • 23.12.2015

   Согласна врач замечательный)

 150. 29.09.2014

  Була на прийомі у Харсіки Сергія Михайловича.Все на найвищому рівні,РЕКОМЕНДУЮ.

 151. 22.09.2014

  Була на прийомі з дитиною у педіатра Мовчан О.С. Лікар уважний, вислухав всі наші скарги, назначив лікування в межах розумного, і найголовніше – мій синочок навіть не заплакав при огляді. Дуже задоволена лікарем і клінікою вцілому.

 152. 21.08.2014

  Здравствуйте. Подскажите можно ли у вас сделать прививки ребенку. ???

  • 27.08.2014

   Татьяна, добрый день. Вакцинация в медицинском центре предусмотрена. Подробная консультация и запись по телефонам: (044) 230-82-82, (095) 230-82-82, (093) 440-82-82, (096) 922-82-82

 153. 01.08.2014

  Як щодо обслуговування дітей інвалідів чи діють якісь знижки?

  • 27.08.2014

   Юля, доброго дня. Для дітей-інвалідів діє максимальна знижка -10% на консультації.

 154. 25.06.2014

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, в Вашей клинике общий анализ крови берут из пальца или из вены?

  • 25.06.2014

   Добрый день, в нашей клинике общий анализ крови берут из вены, только деткам до 5-ти лет берут из пальца

 155. 31.05.2014

  Здравствуйте а вы делаете узи в 22-23 недель беременности?цена?спасибо

  • 02.06.2014

   К сожалению на таких сроках УЗИ не делаем.

 156. 14.05.2014

  Доброго дня! підкажіть, будь ласка вартість рентгену.

  • 14.05.2014

   Добрый день, Алена.
   Данный вид исследования в клинике не предусмотрен.

 157. 06.05.2014

  здраствуйте, а вы делаете узд скрининг в 12 недель беремености? цена? спасибо.

  • 07.05.2014

   Добрый день, Светлана
   Мы НЕ делаем УЗД скрининг в 12 недель беременности.

 158. 17.04.2014

  Чудова лікар!!! Надзвичайно задоволені її професіоналізмом! Найкращий педіатр,до якого доводилося звертатися у Вишневому!

 159. 02.04.2014

  Мою донечку Ольга Сергіїївна спостерігає з 2007 року (від 6 місяців). Кращого лікаря ми ще не зустрічали. ЇЇ комплесний підхід та неймовірне бажання знайти в першу чергу причину хвороби, а також підібрати лікування, що максимально відповідає потребам організму дитини дуже відрізняє її від усіх інших лікарів до яких ми вимушені були звертатися до знайомства з Ольгою Сергіївною.

  Дякуємо за Вашу роботу.
  Бажаємо натхнення,успіхів та пишаємось тим, що українську педіатрію представляють саме такі фахівці.

 160. 16.02.2014

  Очень хороший педиатр

 161. 08.02.2014

  Здравствуйте, как можно узнать цены на ваши услуги? На сайте информация не представлена

  • 08.02.2014

   В главном меню сайта есть раздел “ПРАЙСИ”, в которых и содержится цены на услуги в МЦ “ВАСЕДА”, также в разделе “ПОСЛУГИ” под описанием каждой услуги есть таблица цен.

 162. 21.12.2015

  Спасибо. Ещё будьте добры разъясните мне разницу между консультацией врача специалиста перед прививкой( вакцинацией) за 70 грн. указанной у Вас в прайсе и консультацией педиатра также перед прививкой но уже за 220 грн.? Заранее спасибо.

 163. 21.12.2015

  Уважаемая Анастасия,
  Данная услуга – “консультация врача-специалиста перед вакцинацией” распространяется только на сотрудников медицинского центра “Васеда”, на действующий медицинский персонал перед вакцинацией от вируса гриппа во избежание инфицирования сотрудников во время эпидемии. Приносим свои извинения, что ввели Вас в заблуждение, в прайсе отметим данную услугу, на кого она распространяется.

Написати:

*

Ваш email не буде опубліковано.