X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

grijaДосить часто в дитячому віці зустрічаються грижові утворення передньої черевної стінки. Батьки випадково звертають увагу на появу пухлиноподібного випинання в області живота. Зазвичай незащемлена грижа передньої черевної стінки не впливає на загальний стан дитини, показники в загальному аналізі крові та сечі. Однак, виявивши утворення, важливо проконсультуватися у лікаря-хірурга, встановити точний діагноз і визначити можливі варіанти лікування. Іноді маскуватися під грижу можуть і новоутворення. При сумнівних випадках проводиться ультразвукове, МРТ або КТ-дослідження. А наявність защемлення є показанням до госпіталізації і термінового оперативного втручання. Розповімо про види гриж,що зустрічаються найбільш часто у дітей.

1. Грижа білої лінії живота – це патологічне випинання різного розміру по середній лінії живота. Зазвичай протікає безсимптомно і виявляється випадково, частіше у дітей старше 2-3 років. Іноді може викликати больові відчуття. Лікування грижі білої лінії живота тільки оперативне, хоча і ущімлення у дітей відбувається рідко.

2. Параумблікальная грижа. При зовнішньому огляді дитини припупкову грижу важко відрізнити від пупкової, але пальпація лікапем грижового кільця легко дозволяє уточнити діагноз. Лікування таких утворень також оперативне.

3. Пупкова грижа виникає внаслідок затримки змикання пупкового кільця. В пупковій області проявляється випинанням округлої або овальної форми, яке в спокійному стані і в положенні лежачи легко вправляється в черевну порожнину, добре пальпуються незамкнуте пупкове кільце. Супутні захворювання, що викликають порушення тонусу м’язів передньої черевної стінки, збільшений внутрішньочеревний тиск є сприятливими факторами даного захворювання. Частий плач дитини не є причиною розвитку дефекту пупкового кільця, а лише допомагає помітити випинання! Защемляються ці грижі вкрай рідко. Приблизно в 60% випадків до 2-3 років у дітей відбувається самолікування, за рахунок посилення прямих м’язів живота. Зміцненню м’язів передньої черевної стінки і закриття розширеного пупкового кільця сприяють щоденний масаж і гімнастика з 1-го місяця життя, лейкопластринебандажування (без прикладання монетки!), Укладання на живіт до годування, ЛФК, плавання. До 4-5 річного віку можливо мимовільне лікування. Оперативне втручання доцільно проводити у віці старше 5 років. Якщо ж дефект має великі розміри або пупкове кільце має щільний фіброзний край, то видалення грижі виконують в більш ранні терміни.

4. Вентральна грижа – виникає в області післяопераційного рубця. При вентральній грижі лікування починають з моменту встановлення діагнозу. Розвитку м’язів черевної стінки і черевної порожнини сприяють щоденний масаж і носіння бандажа, що перешкоджає розтягуванню шкіри. Направлення дітей в хірургічний стаціонар для планової операції найчастіше відбувається у віці 2-5 років.

Не відкладайте візит до лікаря! Бажаємо Здоров’я Вашій родині!