X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

gripЩо таке грип? Це гостре респіраторне захворювання, що викликається вірусами грипу. Найбільш важкий перебіг виникає при інфікуванні вірусами грипу типу А або В, саме тому і до складу вакцини входять штами саме цих типів.

Як розпізнати грип? До найбільш частих симптомів відносять: різкий підйом температури тіла до високих (фебрильних) цифр, головний біль, біль у м’язах,  сухий кашель, біль в горлі.

Чим небезпечний грип? Небезпека грипу найчастіше пов’язана з розвитком ускладнень, таких як середній отит, пневмонія, загострення хронічних захворювань.

Як діагностувати грип? В амбулаторних і домашніх умовах –  використання швидких тестів на грип, які є в нашій клініці. Прошу звернути увагу, що тест може давати хибнонегативні результати. Це може бути у випадку, коли невірно проведений забір матеріалу або вміст антигенів нижче порогу чутливості тесту. Тому лікар приймає рішення про постановку діагнозу, враховуючи також й інші дані (клінічні і лабораторні).

Що робити, якщо ви захворіли? Перш за все залишайтесь вдома, пийте багато рідини та повноцінно харчуйтесь. При погіршенні стану, а також у випадку, якщо Ви маєте хронічні захворювання – проконсультуйтесь з Вашим лікарем. На відміну від звичайних респіраторних інфекцій, проти вірусу грипу є дієві ліки, а саме – препарат озельтамівір. Порадьтесь з Вашим лікарем щодо прийому цього препарату з профілактичною метою і тоді, коли захворів один із членів Вашої родини, або Ви мали тісний контакт із хворим на грип.

Яка профілактика грипу? Вакцинація – основний засіб профілактики грипу і проводити її необхідно щорічно, найкраще в кінці вересня-жовтні місяці. Не потрібно відкладати вакцинацію, якщо на цей період припадає інше щеплення. Вакцину можна  вводити разом з іншими вакцинами (окрім БЦЖ) в один день, але в різні ділянки тіла. Вік для початку вакцинації від грипу – 6 місяців. Особливо показана вакцинація вагітним жінкам (можна застосовувати інактивовані вакцини в будь-якому триместрі вагітності), особам ( в т.ч. дітям), які мають хронічні захворювання (бронхіальна астма, цукровий діабет, патологія нирок чи печінки, серцева недостатність  і т.д.), родинам осіб із тяжкими розладами імунітету та родинам, де є діти віком до 6 місяців.

Ваш педіатр Віра Коропець.