X

test-travelЕкспрес тест на Ковід-19 в Вишневому з QR кодом

Сьогодні швидкість визначення стану здоров’я актуальна як ніколи. Що відбувається в організмі? Чому ви відчуваєте нездужання і чи пов’язані ваші побоювання про здоров’я з вірусом Covid-19? Медичний центр «ВАСЕДА» проводить експрес тест на Ковід-19 імунохроматографічним методом. Для дослідження береться зішкріб з носоглотки (так само, як і при ПЛР діагностиці), що дозволяє швидко і комфортно здати тест і отримати достовірний результат протягом 20 – 30 хвилин.

Переваги експрес тесту на Сovid-19
Головна особливість тестування імунохроматографічним методом на Ковід-19 — можливість прямого виявлення антигену SARS-CoV-2 (нуклеокапсідного білка) в біоматеріалі пацієнта за мінімальну кількість часу. Наявність антигену говорить про інфікування людини в момент здачі тесту.

Кому рекомендується здати експрес тест на Ковід-19?
Експрес тест на антиген Сovid-19 відноситься до скринінгових методик досліджень. Він підійде всім, хто хоче знати, хворий він на коронавірус чи ні. Оскільки часто захворювання протікає безсимптомно, то важливо знати, чи не є людина заразною. Чутливість тесту складає 96%, а специфічність 99%.

Кому рекомендується здати експрес тест на антиген Сovid-19:

  • Людям з підвищеним ризиком інфікування: медичному персоналу, співробітникам громадських закладів, навчальних закладів, сфери обслуговування, систем транспорту та ін.
  • Для поїздки за кордон багато країн вимагають негативний тест на Ковід-19 (це питання важливо обов’язково уточнювати – чи достатньо негативного експрес тесту або необхідний ПЛР тест).
  • При поганому самопочутті, якщо ви відчуваєте симптоми ГРВІ, але хвилюєтеся, що можете захворіти коронавірусів. У цьому випадку проведення аналізу точно покаже, чи є вірус в організмі або пацієнт просто застудився або захворів на іншу вірусну інфекцію.
  • Якщо був контакт з людиною, що заразилися Сovid-19.

Який тест використовується для виявлення антигену до Ковіду-19?
Аналіз проводиться дуже швидко (15-20 хвилин), а результат видається вже через 30 хвилин після здачі.

Розшифровка результату експрес тесту на Сovid-19
Зрозуміти результати досліджень дуже просто:
1 Позитивний результат говорить про те, що людина в даний момент інфікований вірусом SARS-CoV-2.
2 Негативний результат свідчить про те, що людина здорова в даний момент часу. Він не виключає того, що людина вже переніс це захворювання (ІФА діагностика на виявлення антитіл IgG допоможе уточнити питання про перенесене захворювання).