X

Плазмотерапія – сучасний і безпечний метод омолодження, який успішно застосовується не лише в естетичній медицині, а також у традиційній.

Даний метод ефективний в естетичній медицині: старіюча шкіра оновлюється, усуваються розтяжки і рубці за рахунок нормалізації обмінних процесів.

Принцип роботи методу простий – використовується потенціал власної крові людини, а саме плазми збагаченої тромбоцитами внаслідок центрифугування крові.
Тромбоцити – клітини крові, що беруть участь у процесі згортання під час травми, що виділяють фактори росту – білки, які ініціюють клітинний розподіл і регенерацію будь-якої тканини.

Останні дослідження показали, що застосування плазми, збагаченої тромбоцитами ефективно використовується:

  • в трихології: всі види облисіння, зміни структури волосся (сухість, ламкість, втрата блиску, посічені кінчики), повільний ріст волосся;
  • в ортопедії (спортивній медицині): «тенісний» лікоть, тендиніт біцепса, трицепса і чотириголового м’яза, ахіллового і підколінного сухожилля, підошовний фасцит;
  • в дерматології: акне і постакне, суха і жирна себорея, екзема;
  • в естетичній медицині: вікові зміни шкіри, еластоз, сірий колір обличчя, погіршення стану шкіри після різкої втрати ваги, початкові стадії птозу шкіри;
  • у пластичній хірургії: прискорення загоєння післяопераційних ран.

Під час процедури роблять забір 20 або 60 мл венозної крові (залежно від призначення), центрифугують (при цьому відбувається відділення тромбоцитів, еритроцитів і плазми крові), відбирають фракцію крові, в якій вміст тромбоцитів підвищено в 5 і більше разів і вводять в місця ушкодження. А далі запускається процес відновлення – поділ клітин, синтез колагену і еластану, відновлення хрящової тканини, ріст кровоносних судин, утворення м’яких тканин, відновлення м’язової і кісткової тканин.

Процедура є абсолютно безпечною, оскільки використовується лише аутокров, що виключає можливість виникнення алергічних реакцій, мутагенних процесів.

Дана процедура є курсовою і проводиться 2 – 4рази з інтервалом 1 раз в один або два тижні залежно від показання до застосування.

За додатковою інформацією звертайтеся в call центр за телефоном: