Дана політика конфіденційності визначає правила використання персональної інформації, яка передається користувачами при відвідуванні веб-сайту Медичного центру «ВАСЕДА» (ТОВ «ВАСЕДА») – vaseda.com.ua. Персональна інформація збирається з метою забезпечення реалізації відносин у сфері охорони здоров’я.
Для забезпечення доступу до сервісів веб-сайту (онлайн-консультації, онлайн-запис, відгуки про клініку та лікаря), користувач може самостійно надавати наступні персональні дані:
* Ім’я,
* Телефон,
* Електронна пошта,
* Дата народження.
Крім того, автоматично зберігаються:
* IP-адреса,
* дані тимчасових cookie-файлів.
Персональні дані обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Під час заповнення форм на веб-сайті з вказуванням персональних даних, користувач висловлює добровільну згоду з Політикою конфіденційності. В разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, користувач не може продовжити використання сервісів веб-сайту.
Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього носія. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених діючим законодавством.
Адміністрація веб-сайту вживає всі заходи для захисту даних користувачів від несанкціонованого доступу. Оновлення політики конфіденційності публікуються на даній сторінці.