X

vasactiurology200915Акція в МЦ Васеда
Консультація уролога + УЗД передміхурової залози за ціною всього 450 грн.

У більшості випадків, чоловіки звертаються за допомогою до лікаря уролога на пізніх стадіях хвороби, коли остання погано піддається лікуванню. Звертаючи увагу на погіршення якості статевих зносин, акту сечовипускання, знижене лібідо і так далі. У зв’язку з чим чоловікам, рекомендовано відвідувати уролога не частіше чим один раз в рік, для попередження виникнення та діагностики чоловічих захворювань.Більше ніж в 50% первинних звернень, чоловіки дізнаються про те що мають хронічний простатит.
Гіперплазія простати діагностується у 11,3 % чоловіків у віці 40—49 років, у віці від 50 років частота гіперплазії простати зростає до 25 %, у віці 60-70 років частоту даного захворювання оцінюють у 50 %, у віці 90 років частота доброякісної гіперплазії становить близько 90 %.
Рак передміхурової залози є найпоширенішим раком у чоловіків і на сьогодні складає приблизно 25% від всіх нових діагнозів наявності злоякісних новоутворень у чоловіків в Європі.
Підступність всіх цих захворювань в тому, що вони дуже довгий час можуть не проявляти ніякої клінічної картини, та спокійно собі розвиватись. Часто відповідні симптоми з’являються на пізніх стадіях хвороб, коли медикаментозна терапія вже безсильна.Одним з найефективніших методів діагностики вищевказаних хвороб, а також простим і доступним є трансректальне ультразвукове дослідження передміхурової залози (ТРУЗД простати).
Процедура ТРУЗД проводиться протягом 3 — 5 хвилин. Під час дослідження пацієнт лягає на бік, підібгавши коліна до грудей. У ході процедури, трубку датчика (в презервативі) через анальний отвір вводять у пряму кишку на глибину 2-3 см, і лікар на моніторі визначає можливі відхилення від норм. Спеціальної підготовки не потребує.
До числа протипоказань проведення ТРУЗД відноситься:
• Гострий геморой;
• Раніше проведені на прямій кишці оперативні втручання, які потребували зшивання прямої кишки;
• Кишкова непрохідність.

 

До кінця осені в Медичному центрі «ВАСЕДА» діє акція: ультразвукова діагностика передміхурової залози та консультація уролога — всього за 450 грн.
Вашим здоров’ям готовий зайнятися професійний уролог Смирнов Олексій Леонідович.