X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

virus-koksaki2Соціальні мережі підірвали повідомлення про вірусну інфекціюКоксакі, що розповсюджується на популярних серед українців курортах Туреччини. Туристи, які повернулися з відпочинку, скаржаться на високу температуру, що тримається кілька днів, сверблячі висипи на руках і ногах, в деяких випадках – розлад шлунку. Найчастіше, заразу підхоплюють діти, але хворіти можуть і дорослі. Причому хворіють навіть в готелях лакшері-сегменту. Наразі, вірус Коксакі дістався і до України. Днями ним заразилася сім’я українців, що відпочивала в Туреччині в готелі CalistaLuxuryResort.

Симптоми
Ознаки з’являються через 2-10 днів після зараження. Це лихоманка, головний біль, діарея, біль в м’язах, нудота і висип на руках, ногах і в роті, схожа на невеликі бульбашки або нариви. Основну небезпеку вірус становить для літніх людей і дітей. Ускладнення від цього вірусу рідкісні, але вони можуть бути серйозні: вірусний менінгіт, енцефаліт, параліч, перикардит, міокардит і навіть діабет.

Способи зараження
Заразитися можна, купаючись у водоймах, куди потрапляють стічні води. Крім того, вірус передається повітряно-крапельним і тактильним шляхами. Найбільше вірус вражає шлунково-кишковий тракт. Він дуже швидко поширюється і легко передається від людини до людини: при кашлі або через контакт з сечею. Вірус активізується в теплу пору року. Для того, щоб уникнути зараження вірусом Коксакі, потрібно ретельно стежити за гігієною – часто мити руки, не їсти немиті овочі та фрукти.

Лікування
Вакцини від вірусу Коксакі немає, як і специфічних ліків, тому лікування симптоматичне. Якщо висока температура – її потрібно збивати, а якщо багато бульбашок на шкірі – бажано уражену ділянку обробити антисептиком. Під час лікування забороняються продукти і напої, які можуть подразнювати слизову оболонку рота, зокрема солона, кисла, гостра страви. Їжа повинна бути протертою, наприклад, суп-пюре. Їжа не повинна бути занадто гарячою чи холодною. Важливо багато пити, щоб не допустити зневоднення і швидше вивести токсини з організму. В кімнаті потрібно частіше робити вологе прибирання, провітрювати. Зазвичай стан хворого поліпшується вже на третій-п’ятий день, а через сім-десять днів дитина одужує.

Додамо, що епідеміологічна ситуація із захворюванням вірусом Коксакі в Україні залишається контрольованою – в цьому запевняє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України. “На сьогоднішній день даних про погіршення епідситуації щодо вірусу Коксакі в Україні немає. Щодо ситуації в Туреччині ми зараз з’ясовуємо через Всесвітню організацію охорони здоров’я “, – йдеться в повідомленні.

Але якщо раптом ви виявили у себе перераховані вище симптоми, в терміновому порядку зверніться до медичного центру «ВАСЕДА», де лікар-інфекціоніст надасть вам кваліфіковану допомогу!