Війну зі зморшками люди ведуть уже кілька століть. На заміну методам, що застосовувались нашими бабусями, прийшла сучасна наука та медицина. Зараз косметологи мають в своєму розпорядженні достатню кількість безопераційних методів, що дозволяють безслідно розгладити будь-яку зморшку.
Зморшки – якими вони бувають?
Косметологи класифікують зморшки по глибині і за причиною появи.
Поверхневі ( «епідермальні») зморшки виникають в поверхневому шарі шкіри – епідермісі. Це дрібні зморшки, виглядають у вигляді «сіточки». Якщо епідермальних зморшок багато, шкіра набуває вигляду пергаменту. Найчастіше причина виникнення поверхневих зморшок є зневоднення шкіри. Також їх появі сприяє потовщення рогового шару епідермісу, та багато інших факторів.
Середньоглибокі ( «дермальні») зморшки зачіпають середній шар шкіри – дерму, є наслідком подальшого розвитку і поглиблення поверхневих зморшок. Їх поява обумовлена в першу чергу пошкодженням волокон колагену вільними радикалами, уповільненням його синтезу фібробластами.
Глибокі зморшки – зачіпають не тільки всі шари шкіри, в їх формуванні бере і підшкірно-жирова клітковина. В першу чергу глибокі зморшки з’являються в природничих шкірних складках. Велику роль в їх виникненні грає гравітаційний птоз тканин обличчя, коли під дією сили тяжіння на тлі ослаблення м’язового тонусу вони опускаються.
За основними причинами появи:
Динамічні зморшкиз’являються, внаслідок регулярного підвищення скорочення мімічних м’язів. Їх також називають «мімічними».
Статичні зморшки (вікові, гравітаційні). Як правило, вони з’являються в більш пізньому віці. На відміну від динамічних, статичні зморшки виникають незалежно від роботи мімічних м’язів. Їх виникнення обумовлено процесами старіння шкіри, як природного, вікового старіння, так і «штучного», викликаного наслідками куріння, впливом ультрафіолету і інших негативних факторів зовнішнього середовища. В зв’язку з чим в шкірі уповільнюється кровообіг, знижується еластичність шкіри. Втрачає свій тонус і мімічна мускулатура. Під дією сили тяжіння тканини обличчя опускаються. Що призводить до появи статичних (гравітаційних) зморшок.
В медичному центрі «ВАСЕДА», фахівці Вам підберутькосметологічну процедуру для лікування та корекції проблеми, що виникла.
Контурна пластика – метод практично універсальний, застосовуючи гелі з різною щільністю за допомогою нього можна позбутися і від поверхневих і від глибоких зморшок.
RF-ліфтинг – забезпечує ефект «підтяжки», площа шкіри зменшується, що дає особливо виражений ефект при вікових зморшках області шиї і підборіддя.
Поверхневі пілінги – прискорюючи процеси відновлення клітин епідермісу, вони є профілактикою появи зморшок. При їх застосуванні вирівнюється мікрорельєф шкіри, зникають дрібні зморшки, та зменшуються в глибині середні зморшки.
Серединні пілінги– за допомогою них можна видалити середньоглибокі зморшки, паралельно вирішити багато інших естетичних проблем.
Масажобличчя– дозволяєполіпшити кровопостачання тканин обличчя, лімфодринаж,що зменшує набряки обличчя. Поліпшити тонус м’язів (що особливо важливо при гравітаційних зморшках), активізувати фібробласти.
Біоревіталізація – при втраті шкірою еластичності та зволоження ,цей метод один з основних що запобігає виникненню та зменшенню зморшок. За допомогою цієї методики можна не тільки запобігати виникненню зморшок, але і усувати вже наявні інші зміни шкіри.
Мезотерапія– дозволяє ввести в шкіру ті речовини, які шкіра потребує, в зв’язку з чим було і втрачено еластичнисть, бархатистість, здорового кольору шкіри.
Тредліфтінг 3D-мезонітямі – введення під шкіру розсмоктуючих ниток, що забезпечує отримання ефекту «підтяжки обличчя» і розгладження зморшок за рахунок створення внутрішнього «каркасу», що підтримує шкіру.