X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

kleshХвороба Лайма (кліщовий системний бореліоз, лайм-бореліоз) та її поширеність
У червні у кожного з нас, а особливо у любителів лісових прогулянок, є ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі лікарі навіть просто знають. Хвороба Лайма діагностується лише в 40% випадків, при цьому неправильне лікування може призвести до паралічу і навіть смерті. Вакцини від цієї хвороби не існує, а її переносником, за деякими даними, є кожен третій досліджуваний кліщ.

Зараження людини хворобою Лайма відбувається внаслідок укусу інфікованим кліщем. Зі слиною кліща збудники потрапляють в шкірні покриви, де протягом декількох днів досить швидко розмножуються, після чого починають поширюватися на внутрішні органи (суглоби, головний мозок, серце) і інші ділянки шкіри. Збудник захворювання – бактерії спірохети потрапляють в організм людини з кишечника кліща. Поширеність хвороби Лайма навіть ширше кліщового енцефаліту
Перші ознаки хвороби іноді з’являються через 2-3 місяці.

Як розпізнати підступну хворобу.

Фірмовий знак хвороби – червона пляма (еритема), яке з’являється на місці присмоктування кліща. Воно поступово збільшується в розмірах (до 60 см в діаметрі), зовнішній край піднімається і набуває червоного відтінку, а центральна частина плями блідне. Ця мітка – ознака того, що спірохети потрапили в шкіру і почали свою «підривну діяльність».
Людина роками ходить з кабінету в кабінет зі скаргами на головний біль, слабкість, стомлюваність, а правильний діагноз ставиться, коли хвороба стала хронічною, а у внутрішніх органах і нервовій системі відбулися патологічні зміни. Хвороба Лайма у запущеній формі вилікувати дуже важко.

Пік активності кліщів припадає на травень – червень і вересень – жовтень. Кількість укусів зростає в похмуру погоду, напередодні дощу. Найсприятливіша погода для паразитів – 20-21 «тепла» і 90% -ва вологість.

Симптоми хвороби Лайма:
• головний біль;
• температура;
• нудота;
• блювота;
• ломота в м’язах;
• плями на шкірі.

Як захиститися від небезпечної недуги

Щоб захворіти, зовсім необов’язково відправлятися в тайгу: кліщі мешкають в широколистяних, хвойних і змішаних лісах – звичайних, оточуючих дачу кожного з нас. Жертв вони чатують у високій траві, уздовж стежок і просік. Захиститися від них можна тільки за допомогою профілактичних заходів. Вибираючись на природу, потрібно віддати перевагу світлим закритому одязі. Не забудьте захопити з собою відлякують засоби проти кліщів (репеленти). Після повернення уважно огляньте себе, дітей, домашніх улюбленців і букети, зібрані на природі.

А якщо все-таки сталося, що Вас укусив кліщ, або Ви вже відчули будь-які ознаки хвороби, негайно звертайтеся за допомогою до лікаря-інфекціоніста. У Медичному центрі «ВАСЕДА» Вам нададуть якісну, професійну консультацію, визначать правильний діагноз і призначать якісне і своєчасне лікування.
МЦ «ВАСЕДА» готовий допомогти Вам і не залишити вас наодинці з грізним захворюванням.