У медичному центрі «ВАСЕДА» ви можете отримати професійні послуги проктолога у діагностуванні та призначенні лікування за допомогою сучасних методів та інструментів.
«Проктологічні захворювання» дуже поширені в силу свого «інтимного характеру», тому якщо ви відчуваєте: труднощі дефекації, свербіж і роздратування в області заднього проходу, відчуття болю або виділення крові, слід негайно звернутися до лікаря.
- Лікування проводиться з врахуванням всіх індивідуальних особливостей кожного окремого пацієнта.
- Лікарі використовують найкраще сучасне діагностичне та лікувальне устаткування, яке постійно оновлюється.
- Застосовуються малоінвазивні методи лікування геморою Геморон та Латексне лікування.
- Лікар проводить повний як хірургічний так і проктологічний огляд, що є більш вичерпним для діагностики та лікування.
- Амбулаторне проведення всіх діагностичних процедур. Стаціонарне лікування використовується лише для випадків що вимагають проведення оперативного хірургічного втручання.
- Виконується обов’язковий супровід пацієнта для випадків стаціонарного оперативного хірургічного лікування.
Необхідно зробити дві очисні клізми:
- Напередодні ввечері (о 21 год.) на 0,5 літра води (температура води має бути не вищою ніж 25°С)
- В день обстеження – на 1 літр води (не пізніше як за 2 год. до призначеного часу огляду). У літрі води можна розчинити 1 чайну ложку кухонної солі.
Водяні клізми можна замінити мікроклізмами «Нормакол» або аналогами (для дорослих).
Клізму слід виконувати, лежачи на лівому боці, з підведеними до живота ногами. Перед введенням клізми на анальний отвір та на кінець клізми слід нанести медичний вазелін.
Напередодні обстеження необхідно обмежити вживання продуктів, багатих на клітковину (каші, овочі, фрукти, темний хліб, картопля). У день обстеження можна з’їсти легкий сніданок (чай, кава, сир, яйце, білий хліб).
Якщо є сильні болі в анальному отворі чи значне виділення крові з прямої кишки, очисні клізми робити не можна. Рекомендовано вдома здійснити акт дефекації. При закрепі можна скористатись мікроклізмою «Норгалакс» чи «Нормакол». Приймати напередодні проносні препарати не можна.
Перед повторним візитом до лікаря-проктолога або перед призначеною процедурою малоінвазивного лікування необхідно лише здійснити вдома природній акт дефекації.