X

Якщо у вас різко погіршився стан здоров'я, з'явилися симптоми того чи іншого захворювання, але з яких-небудь причин ви не маєте можливості особисто відвідати клініку, то ви можете викликати лікаря додому, в офіс (на роботу).

Зателефонуйте до Кол-центру «ВАСЕДА», залиште замовлення і лікар приїде до вас додому при першій можливості. Якщо є можливість, то фахівець приїде до вас в день звернення, якщо виклик надійшов після 19.00, лікар приїде до вас на наступний день.

Викликавши фахівця додому, ви зможете отримати кваліфіковану медичну допомогу і вичерпну консультацію з усіх питань, що стосуються лікування і профілактики захворювання. Виїздні консультації здійснюються, як лікарями першої медичної ланки (сімейний лікар, терапевт, педіатр) та і вузькопрофільними спеціалістами.

Приїхавши до пацієнта, лікар проведе первинний огляд, поставить питання і збере дані про стан його здоров'я, дасть рекомендації щодо подальшого лікування. При необхідності фахівець призначить аналізи або діагностичні обстеження. За результатами проведеного огляду пацієнту видається медичний висновок.

Записатись