X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

quest-covidДуже багато запитань виникає у пацієнтів на прийомі у сімейного лікаря що стосуються коронавірусної інфекції.

Сімейний лікар Медичного центру «ВАСЕДА», Кучера Ірина Володимирівна поділилася своїм досвідом та надала відповіді на питання, що задають найчастіше. Отже

“У мене COVID-19, що робити Які мої подальші дії — Такі питання щодня задають мені мої пацієнти…”
Перше, що потрібно зробити, це заспокоїтися і спробувати “прийняти ситуацію”.
Друге – самоізоляція!

“А може мені прийняти противірусні, які краще взяти”
– Нажаль етіотропного лікування COVID-19 не існує. Тому лікуємось симптоматично, при підвищенні температури, ломоти в тілі і головного болю нашими “друзями” є жарознижуючі препарати. При “сухості” в носі і горлі я рекомендую застосовувати щадні масляні спреї, або навіть звичайну обліпихову олію і Ісла-моос, або Тос-Май при покашлюванні і першінні в горлі.
Також слід не забувати про дробне пиття, побільше фруктів, овочів і дихальну гімнастику, більше рухатися і при можливості дихати свіжим повітрям (виходити на балкон, якщо є приватний будинок, проводити більше часу на свіжому повітрі). Скоріше за все з COVID-19 нам потрібно буде “подружитися” і навчитися з ним жити.

“А дайте мені одразу антибіотик, щоб пневмонії не було”
– Ні і ще раз ні, на вірус антибіотик нажаль не діє (та й пневмонія зазвичай виникає вірусна, лиш потім можливе приєднання зазвичай атипової мікрофлори. Звичайно, якщо стан буде погіршуватися, або з’явиться посилення кашлю, ми проведемо додаткові аналізи, обстеження і дізнаємося чи потрібно підключити антибактеріальні препарати.

“Лікарю, а може мені пропити Лазолван або АЦЦ, в мене ж кашель Я хочу ,щоб швидше відкашлялося”
– Мої пацієнти знають моє негативне відношення до “муколітиків і відхаркуючих”, особливо коли кашель викликаний постназальним затіканням. Без огляду лікаря ніяких муколітиків, ніколи!!! Бо можна собі нашкодити!

“Скільки днів я маю перебувати на самоізоляції”
– Як мінімум 14 днів.

“І скільки часу, я так хворітиму”
– Коронавірусна хвороба у всіх проходить по різному, в середньому місяць, деякі мої пацієнти хворіли і півтора. Вірус до кінця не вивчений, має хвилеподібний перебіг, з погіршенням стану і підвищенням температури зазвичай у вечірній час, головним болем, загальною слабкістю, деколи нудотою, малопродуктивним кашлем, набряком в носі, також втратою запаху і смаку( у 80%). Люди з груп ризику перебувають у мене під пильним контролем,щоб при можливості мінімізувати ризики розвитку ускладнень.

“Я дуже переживаю за дитину, щоб не заразилась від мене Лікарю, може їй почати давати противірусні”
– Ні , нічого не потрібно. Дітки зазвичай легко переносять Коронавірус, лише одноразовим підняттям температури, без ускладнень. А от ізолювати таких діток бажано !

Мої пацієнти, які хворіють на COVID-19 перебувають на зв’язку зі мною до одужання. Здоровий спосіб життя, виконання рекомендацій лікаря сприяють якнайшвидшому одужанню! Здоров’я Вам , бережіть рідних і близьких!

Бережіть себе!
Медичний центр «ВАСЕДА» — партнер Вашого здоров’я!