X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

Організм людини на 70-75% складається з води (не рахуючи жирових відкладень). Втрата всього 0,5% ваги за рахунок води призводить до почуття спраги, через те, що знижується кількість рідини в клітинах і міжклітинному просторі.

Споживання води для усунення її нестачі в організмі носить назву первинного пиття, тоді як її споживання без явної потреби – називається вторинним питвом. Саме воно і є основним шляхом поповнення запасів води в організмі. У зв’язку з тим, що до жадоби звикнути не можна, єдиним способом її усунення є споживання необхідної кількості води. В день потрібно випивати не менше 2-2,5 літрів рідини.

Причому на долю простої негазованої води повинна припадати третина всього обсягу. Частину складають різні види зеленого чаю, фруктові чаї, трав’яні настої і відвари – без цукру. Пити їх потрібно невеликими порціями по 200 – 250 мл між прийомами їжі. Інтервал між їжею і прийомом рідини повинен становити не менше півгодини.

Центр спраги знаходиться також в гіпоталамусі, а саме паравентрікулярних ядрах, які дуже близько розташовані з центром голоду. Цією близькістю можна пояснити той найважливіший факт, що дуже часто при нестачі води в організмі розвивається не спрага, а відчуття голоду. З цього випливає, що центри спраги і голоду можуть надавати взаємний вплив один на одного. Чому це так важливо? Тому що цей факт допомагає нам боротися з голодом. При несвоєчасному прояві почуття голоду необхідно, перш за все, випити води. Це дозволить зменшити відчуття голоду, відстрочити час прийому їжі і зменшити кількість з’їдених продуктів.

Скільки потрібно пити води в день?
В день потрібно випивати не менше 2 л рідини. Вживання рідини в достатній кількості допомагає позбутися не тільки від почуття голоду, але і від мігрені, болю в спині і ревматизму, знижується рівень холестерину в крові.

До речі, досліди показали, що кількість випивається рідини залежить від її смакових властивостей. Якщо вода містить цукор, то люди випивають її значно більше, ніж прісної. Якщо ж одночасно випивається кілька різних напоїв, то рідини споживається більше, ніж в разі, коли п’ється тільки один вид напою. Смак рідини здається тим краще, чим сильніше спрага і, отже, її випивається більше.

Рідина бере участь у формуванні вмісту кишечника і забезпечує своєчасну його евакуацію, тобто детоксикацію, стимулює лімфодренаж, бере участь у всіх біохімічних процесах, а також підтримує тонус нашої шкіри і колір обличчя. Для того, щоб накопичені жирові відкладення йшли з організму, необхідна велика кількість рідини. Поповнити рідинні середовища організму ми можемо тільки водою. Одне з найбільших помилок полягає в тому, що все надходить в організм в рідкому вигляді є питво. Насправді, все крім води є їжею і вимагає переварювання в шлунку і кишечнику. До того ж, міцний чай і кава зневоднюють організм, заважаючи при цьому процесу окислення жиру. Тому пийте не менше 2 – 3 л рідини, постарайтеся не пити багато ввечері, так як, в цей час відбувається загальне зниження швидкості обміну речовин, а дренажна система також відпочиває.

Випиваючи після 18.00 надмірна кількість рідини, ми уповільнюємо процес окислення жиру, так як міжклітинні простору в умовах зниженого обміну будуть переповнюватися водою. Ця обставина особливо актуально для людей схильних до затримки рідини. Тому після 18:00 – 19:00 пити можна не більше 400- 500 мл з усього добового обсягу. А основна частина рідини повинна випивати до обіду (не менше 1,5 л).

Інтервал між прийомом їжі і води має становити мінімум 30 хвилин. У тих, хто випиває потрібну кількість рідини, більш швидкий обмін речовин і ці люди рідше страждають на ожиріння. Тому переходячи на новий режим харчування, дуже уважно ставитеся до вживання рідини, при нестачі якої в раціоні ми не отримаємо бажаних результатів і на самопочуття це позначиться негативно.