X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

Для жінки народження дитини – це радість, але по поверненню додому у молодої матусі з’являється безліч різних страхів щодо здоров’я своєї крихітки, і такі страхи будуть супроводжувати її протягом усього життя. Якщо мама за 9 місяців підготується морально до народження дитини і знайде свого педіатра, якому вона буде довіряти, то більшість « проблем» можна швидко вирішити.

Медичний центр «ВАСЕДА» намагатиметься Вам допомогти в цьому наступними порадами:

1. Немає молока в пологовому будинку після народження.

Зріле молоко прибуває на 3-ю добу, але для того щоб надалі було достатньо молока, то в першу добу після народження, а особливо в першу ніч мама повинна годувати малюка часто (кожні 2 години) тому що — саме в першу добу найбільше стимулюється вироблення пролактину, гормону, який забезпечує надійну і достатню лактацію. Молозиво, що виділяється в першу добу і по консистенції нагадує клейку речовину є найбільш корисним для малюка в його перші часи життя. І от саме – якщо мама не поспить першу ніч після пологів, то потім спокійно спатиме, бо ситий малюк буде спати в ночі мінімум 6 годин.

2. Дитина втратила в вазі в пологовому будинку.

Фізіологічна(природна) втрата ваги немовлят 10-15%. У перші дні життя дитина втрачає надлишок рідини, відпадає пуповина, відходить меконій. Ці втрати компенсуються повільно, проте до середини 2 тижня і навіть скоріше, маса тіла досягає попереднього рівня і зростає. Тому, це не привід переходити на штучне вигодовування, при умові, якщо дитина не плаче і не проявляє інший не спокій.

3. Пожовтіла на 3-ю добу.

На 2-3-й день після народження у дитини може пожовтіти шкіра. Це обумовлене функціональною незрілістю печінки. Така жовтяниця називається фізіологічною і, як правило, зникає безслідно через 1-2 тижні . Найкращим жовчогінним ефектом є часте кормління грудним молоком.

4. Нагрубіння молочних залоз у дитини.

Це пов’язано з тим, що в останні тижні внутрішні гормони матері, які сприяють виробленню молока, потрапили в організм дитини. До трьох тижнів нагрубання зникає. Навіть з молочних залоз може виділятися молозиво – все це не повинно лякати маму , але якщо є почервоніння і є гаряча на дотик молочна залоза, то необхідно звернутися до лікаря.

5. Мерзне, бо холоді ручки чи гикає-це міф.

Формування багатьох органів і систем малюка відбувається і після його появи на світ. Ось і система теплообміну у таких маленьких дітей ще працює не так, як у дорослих. Поки ще робота системи мікроциркуляції крові не працює злагоджено.Частота серцебиття у дитини 140-160 уд. у хвилину – природа захистила малюка від переохолодження. Але треба контролювати температуру тіла- в нормі 36,5-37,5. В немовляти є бурий жир (як у ведмедів на північному полюсі), тому переохолодити дитину важче, ніж перегріти (що також небезпечно). У нормальному стані долоні і стопи дитини повинні бути прохолодними, і не потрібно їх зігрівати, збільшуючи температуру в кімнаті або тепло укутуючи малюка.

6. Тремтить підборіддя і ручки (тремор).

Протягом перших місяців життя рухи маляти ще спонтанні, незручні і непередбачувані. Як правило, при появі тремору більшість мам тут же починають бити на сполох. Однак, до 3 місяців тремор вважається фізіологічною і обумовленою незрілістю нервової системи. Проте, на будь-які прояви тремору необхідно звернути увагу невролога. Перших два планових огляду припадають на кінець 1-го і 3-го місяців. Якщо тремор посилюється, епізоди стають частіше і триваліше, потрібно звернутися до лікаря раніше.

7. У мами при зціджуванні «синє» молоко (переднє).

Молоко ділиться на “переднє” й “заднє”. “Переднє” виробляється між годуваннями і є насичене вітамінами і мінералами молоко, воно дуже багате вуглеводами, основний з яких – лактоза. Це молоко дуже ріденьке й зовсім не жирне. А «заднє» молоко це молоко яке вироблятися під час годування воно на вигляд густе, жовтувате, але поживних речовин в ньому менше отже, це не вірно коли перше молоко зціджують до жовтого і густішого.

8. Рідко какає дитина – це ознака повного всмоктування молока і меншого створоження в даний період. Всі діти індивідуальні, тому поняття норми, в принципі, відсутня. 1-2 рази в 2-3 дні вважається нормою, якщо консистенція не твердого калу.

Покладіться на природу, якщо вона дала вам можливість завагітніти і родити дитину, то має дати можливість вигодувати природнім шляхом. Не насичуйте грудне молоко гормонами стресу, а прийдіть на консультацію до педіатра в сучасний медичний центр «ВАСЕДА». Має колись настати період допомоги, а не залякування і шаманства, міфів і заробітку на святому страху МАТЕРІ за дитину.