X
Icon 1 Онлайн запис
Icon 2 Зворотній дзвінок
Icon 3 Консультація онлайн
Icon 4 Результати аналізів
Icon Map Контакти
uk
Icon 1
Онлайн запис
Icon 2
Зворотній дзвінок
Консультація онлайн
Icon 4
Результати аналізів
Icon Map
Вишневе, вул.
Святошинська, 27-А
Вишневе, вул.
Лесі Українки 74-в

Адреса підрозділів та графік роботи
Адреса підрозділів
Графік роботи
Лікувально-профілактичний підрозділ
Вишневе, вул. Святошинська, 27-А
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00
Амбулаторія з малою операційною
Вишневе, вул. Лесі Українки 74-в
з 1 серпня:
Пн — Сб: з 08-00 до 20-00,
Нд: з 9-00 до 16-00

Для оформлення запису онлайн обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Додаткова інформація

Для запиту зворотньго дзвінка обов'язково вкажіть свої ПІБ та телефон!

Якщо ви не отримали результати аналізів зробіть повторний запит заповнивши форму вказав свої ПІБ та Email на який їх вислати.

depressionУ Вас пригнічений настрій, Вас не радують  ні  блакитне весіннє небо, з першими ласкавими сонячними променями , ні веселе цвірінькання птахів за вікном? Одна думка про те, що треба вставати з ліжка,  вдягатися, приводити себе до ладу, кудись іти – викликає огиду? Ви абсолютно байдужі до аромату улюбленої заварної кави? А Ваш домашній улюбленець – кіт , що треться о щоку та ніжно муркоче, викликає досаду?  У Вас занепад сил, відсутність енергії, загальна слабкість, відсутність апетиту… Вам взагалі, нічого не хочеться і життя втратило сенс?  Так у Вас не просто «хандра», а, скоріш за все – Депресія.

Чим же просто «поганий настрій» відрізняється від депресивного стану? Депресі я– це  розлад , що характеризується  стійким зниженням настрою, який  умовно ненормальний, нетиповий для людини, наявний майже щодня, що спостерігається більшу частину дня  і не залежить від ситуації оточення і має тривалість не менше ніж два тижні.  Депресивний стан виражається втратою здатності переживати радість, песимістичним поглядом на те, що відбувається навколо,  а також заниженою самооцінкою , впевненості в собі, позбавленням інтересу до звичайної діяльності, хобі,  та вповільненням рухової активності . Також : почуття самозасудження, безпричинні ідеї винності, зменшення спроможності концентруватися, зміна апетиту із відповідною зміною ваги тіла (підвищення або зниження), погіршення сну.

Чому ж небезпечна  Депресія?

Нелікована депресія може перешкодити людині вести трудову діяльність і брати участь у житті сім’ї та спільноти. Нелікована  депресія, у крайніх випадках, може привести  до самогубства.

Депресія збільшує  ризик  розвитку серцево-судинних захворювань ,погіршує прогноз та підвищує смертність у 3,5-4 рази у пацієнтів з ішемічною хворобою серця. Депресія збільшує ризик розвитку цукрового  діабету та ожиріння (Метаболічний синдром). Збільшує  смертність у 3,4 рази та затримує функціональне відновлення після інсульту.  Депресія, в цілому, знижує якість життя людей, сприяє  затяжному перебігу багатьох хронічних соматичних захворювань та погіршує  їхній  прогноз .

Депресія інколи регресує самостійно, однак частіше, спостерігаються повторні епізоди,  з затяжним  перебігом.

Ризик депресії погіршується бідністю, безробіттям, життєвими подіями, такими, як втрата близької людини або розрив стосунків, фізичною хворобою і проблемами, викликаними алкогольною чи наркотичною залежністю.  У наш час, з глобальним тривалим карантином унаслідок пандемії COVID-19, вимушена довготривала соціальна ізоляція  також є фактором ризику розвитку затяжних депресивних та тривожно-депресивних станів.

Тож, якщо Ваші близькі  скаржаться на погане самопочуття, хронічну втому, на утруднення (неможливість) виконання звичайного навантаження на роботі або вдома, на дратівливість, порушення сну та сум, – ні в якому разі  не ігноруйте цю  проблему,  а ТЕРМІНОВО звертайтесь до спеціалістів (психіатрів, психотерапевтів). Вони допоможуть вам впоратися з цією проблемою та повернутися  до нормального життя.