X

medal2018Мережа медичних центрів «ВАСЕДА» отримала статус «Лідер року 2018» медичної галузі!

У зв’язку з цим хочеться сказати декілька слів, звернутися до вас, шановні наші клієнти.

У свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, а й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді змогу забезпечити клієнтів якісними послугами та бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати у сфері медицини.

В ЄДНОСТІ — СИЛА!

У мережі медичних центрів «ВАСЕДА» працює більш ніж 100 співробітників. Кожен — професіонал своєї справи.

Почесні нагороди отримало само підприємство та декілька працівників, але абсолютно всі, весь дружній колектив відчуває себе справжніми ЛІДЕРАМИ РОКУ!

Орден «Професіонал року» за успішне керівництво та перспективу розвитку отримав власник та директор кампанії «ВАСЕДА» Дмитро Дамаскін.

Нагорода за професіоналізм – медаль за досягнення отримав відомий лікар-педіатр Пушко Костянтин Миколайович.

Лікар-гінеколог та екс-головний лікар клініки Столяр Ольга Петрівна нагороджена національним сертифікатом «Спеціаліст року медичної галузі».

Ми дійсно пишаємося нашими найкращими спеціалістами, цінуємо кожного та намагаємося бути справжніми професіоналами саме для вас, для наших клієнтів.

Власник мережі клінік «ВАСЕДА» Дмитро Дамаскін:

«Запорука успіху — взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.
І тому підтвердження — сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об’єктивне комплексне дослідження нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2018 року» у сфері медицини.
Працюємо далі! Бо хочемо бути справжніми професіоналами та залишатися надійними партнерами вашого здоров’я».